Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Endless Fables:The Minotaur's Curse Collector's Edition *2016* [ENG] [ROKA1969] [EXE]

Endless Fables:The Minotaur's Curse Collector's Edition *2016* [ENG] [ROKA1969] [EXE] torrent
Dodał: ROKA1969
19.03.2016 09:33
Kategoria: Logiczne

Rozmiar: 971.70 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
..::Info::..

Wydany: 2016
Gatunek: Przygodowe, logiczne
Twórca: Sunward Games
Wydawca: Big Fish Games
Język:Angielski
Wersja: 1.0

http://www.bigfishgames.com/games/11412/endless-fables-the-minotaurs-curse-ce/

..::Opis::..

Endless Fables: The Minotaur's Curse Collector's Edition jest grą ukrtyte obiekty stworzoną przez Sunward Games. Tytuł ten nawiązuje do mitu o Minotaurze z mitologii greckiej.

Po odkryciu legendarnej Nici Ariadny doktor Robert McNamara znalazł dowody na to, że Minotaur był prawdziwy. W tym celu zorganizował w muzeum konferencje naukową, a na której przedstawił swoje przemyślenia. Nagle pojawił się tajemniczy mężczyzna w kapturze i zaprzeczył jakoby Tezeusz zabił Minotaura, bowiem... ten nadal żyje. Podobno ciągle przebywa w Labiryncie i czeka na odpowiedni moment by powrócić. Jedyną osobą, która może go powstrzymać jest Pamela - potomkini Ariadny i wybrańczyni bogów. Pomóż jej odnaleźć na Krecie tego potwora i nie dopuścić do jego odrodzenia. W tym celu wyszukuj ważne przedmioty, między innymi 28 latających insektów (po 7 motyli, ciem, świetlików i ważek) i 20 obiektów morficznych (po 10 wodnych hiacynt i 10 wodnych lilii) oraz rozwiązuj liczne arcyciekawe zagadki.

Gra składa się z pięciu rozdziałów: The Museum Hall, The Temple, The Murky Shore, The Backyard i The Fire Tower. Edycja kolekcjonerska zawiera między innymi tapety, rysunki koncepcyjne, ścieżki dźwiękowe, dokładna instrukcja i dodatkowy rozdział w dwóch częściach (poszukiwanie Pegazusa).

..::Wymagania Sprzętowe::..

OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8/Windows 10
CPU: 1.4 GHz
RAM: 1024 MB
DirectX: 9.0
Hard Drive: 1082 MB

..::Instalacja::..

Zainstaluj
Graj

https://i.imgur.com/5PFTqAN.jpg
https://i.imgur.com/mIN80fn.jpg
https://i.imgur.com/vkUcRUO.jpg
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-06-04 10:48:36 [Aktualizuj]
Napisano: 16.09.2021 18:25
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse