Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Winstep Xtreme 15.7.0.1050 [PL] [Repack-REiS] [Cracked Ghost0507]

Winstep Xtreme 15.7.0.1050 [PL] [Repack-REiS] [Cracked Ghost0507] torrent
Dodał: azjatycki
02.08.2015 08:05
Kategoria: Wygląd

Rozmiar: 41.52 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Multilanguage.

Winstep Xtreme to program do gruntownej zmiany wyglądu systemu Windows bez uszczerbku na funkcjonalności i komforcie. Program, co prawda zmienia wygląd, ale nie wypływa na podstawowe funkcje systemu operacyjnego.

W skład pakietu Winstep Xtreme wchodzi kilka innych programów, takich jak NextSTART, który zmienia wygląd Menu Start, Paska Zadań i Panelu Sterowania oraz WorkShelf, który kompletnie zmienia wygląd pulpitu. Oprócz tego pakiet posiada narzędzia, które odpowiadają za uruchamianie programów oraz ulepszają organizację dokumentów.

Ciekawym dodatkiem jest również moduł o nazwie NeXuS, który odpowiada za szybsze i sprawniejsze uruchamianie aplikacji. Na deser dostajemy FontBrowser, który pozwala na szybką i prostą zmianę czcionek w całym interfejsie, oraz Start Menu Organizer, za pomocą którego przerobimy i zorganizujemy całe Menu Start.

---------------

[ENG]

A superb collection of utilities and desktop enhancements, Winstep Xtreme will change the way you work with Windows forever. Winstep Xtreme:

Transforms your desktop
Lets you have a desktop that becomes the envy of whoever looks at it... everybody loves a pretty face!

Organizes your Applications and Reduces Desktop Clutter
Winstep Xtreme allows you to eliminate the huge clutter from your desktop and quickly organize the applications and documents you use more frequently.

Enhances your productivity
Puts the things you need the most at your fingertips, allowing you to work better and faster. Your documents and applications are always just one or two clicks away.

Simplifies every aspect of your daily work
Instead of a generalist User Interface that compromises in order to accommodate millions of users, with Xtreme you can customize the Interface so it suits you, and the way you work.

It's FUN to use!
The more you use Winstep Xtreme, the more you'll go 'Wow, this rules!' as you discover all it can do for you.

---------------

strona producenta: http://www.winstep.net/
system operacyjny: Windows 2000/2003/XP/Vista/7/8/8.1/10 (32bit & x64 bit)

---------------

- uruchom instalator jako administrator, zainstaluj
- wersja aktywowana

---------------

Przykładowe screeny po instalacji:
http://s5.postimg.org/ttttoxdpj/image.jpg
http://s5.postimg.org/oshu9tgvb/image.jpg
http://s5.postimg.org/b080rxfhj/image.jpg
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-23 01:20:41 [Aktualizuj]
Napisano: 16.05.2021 14:12
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse