Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Dragon Age Ultimate Edition [PL]

Dragon Age Ultimate Edition [PL] torrent
Dodał: Delafarin
14.07.2015 17:11
Kategoria: cRPG

Rozmiar: 10.74 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [3]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Najbardziej kompletne wydanie pierwszej części serii Dragon Age wraz z wszystkimi oficjalnymi dodatkami. Całość w 100 % po polsku (napisy)
Wstawka obowiązkowa dla wszystkich fanów RPG !!!

Standardowy opis:
Dragon Age: Początek to gra cRPG stworzona w całości przez studio BioWare. Dla kanadyjskiego dewelopera projekt ten stanowi powrót do korzeni, po tym, jak w 1998 roku firma zasłynęła w świecie kultowym Baldur’s Gate, a potem wsławiła się w gatunku role-playing takimi dziełami, jak Neverwinter Nights, Knights of the Old Republic czy Mass Effect. Akcja Początku przenosi nas do umiejscowionego na kontynencie Thedas królestwa Ferelden. Kraina ta, zamieszkiwana przez ludzi, elfy i krasnoludy, stała się obiektem ataku Plagi, zarazy złożonej z najrozmaitszych potworów pod dowództwem potężnego arcydemona. By ochronić ludność przed złem, do obrony Ferelden zaangażowano obdarzonych szczególnymi cechami bohaterów zwanych Szarymi Strażnikami. W trakcie zabawy ofiarowana jest nam szansa dołączenia do tego ugrupowania, tak by móc następnie stanąć do walki z szerzącym się złem. Tryb dla pojedynczego gracza zapewnia około 60-100 godzin zabawy, a ponadto przewidziano możliwość pobierania rozszerzeń typu DLC. Jednym z najciekawszych elementów Dragon Age jest konieczność dokonywania wyborów i myślenia o ich konsekwencjach. Prawie każde zlecone zadanie oferuje nam wiele zróżnicowanych rozwiązań, a podejmowane decyzje nie tylko kształtują głównego bohatera, ale również wpływają na świat gry.


Wymagania:
Procesor: Core 2 Quad 2.4 GHz,
Pamięć: 2 GB RAM,
Grafika: Karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza),
Dysk: Minimum 25 GB HDD,
System: Windows XP SP3/Vista SP1/7/8/8.1
UWAGA: W rzeczywistości gra ma znacznie mniejsze wymagania i spokojnie możn spróbować ją odpalić na słabszym sprzęcie niż powyżej opisany.

Szybka instrukcja:
Kliknij w setup.exe i po prostu zainstaluj

Nic nie rippowane, nic nie usunięte, silna kompresja.
Wersja Ultimate HD z wszystkimi DLC w języku PL.

Czas instalacji? Nieco ponad godzinę na Core2Duo i Phenom II X4
Dużo? Pamiętaj że zamiast 24GB masz 10 :-)
Jak będziesz odinstalowywać, usuń ręcznie folder BioWare z moje dokumenty.
Przy pierwszym odpaleniu ustaw PL

W Launcherze wybierz Configure
W oknie którym się pojawi wybierz : Video
I następnie ustaw Language na Polish

DLC:
1 The Stone Prisoner
2 Warden\\\'s Keep
3 Blood Dragon Armor
4 Return to Ostagar
5 Feastday gifts and pranks
6 The Darkspawn Chronicles
7 Leliana\\\'s Song
8 The Golems of Amgarrak
9 Witch Hunt

Milej zabawy :)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-09-11 14:31:43 [Aktualizuj]
mirekzuber
mirekzuber
Napisano: 2015-07-21 12:28
 
dział i są napisy PL.
LouisStrong
LouisStrong
Napisano: 2015-10-14 18:39
 
Dialogi w Witch Hunt nieprzetłumaczone. Menu po polsku, komunikaty po polsku, ale wszystkie rozmowy, nazwy przedmiotów i zapisy w dzienniku po angielsku.
PierwszyW
PierwszyW
Napisano: 2017-03-16 06:42
 
2.3% i stop :( dajcie troche
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse