Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Roman Kostrzewski - Mark Twain Listy z ziemi [1999] [Mp3@Vbr] [Asphyx]

Roman Kostrzewski - Mark Twain Listy z ziemi [1999] [Mp3@Vbr] [Asphyx] torrent
Dodał: hoop23
21.11.2014 18:18
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 173.68 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Tytuł: Listy z Ziemi
Autor: Mark Twain
Kategoria: Literatura piękna
Forma: listy (korespondencja)
Rok pierwszego wydania: 1962
Rok pierwszego wydania polskiego: 1966
Rodzaj: audioksiążka
Wersja językowa: polska
Treść: pełna
Czyta: Roman Kostrzewski
Rok nagrania: 1999
Czas trwania: ~2 godz. 16 min.
Format: MP3 (Vbr, KHZ:44, joint stereo)

OPIS


Listy z Ziemi (ang. "Letters from the Earth") ? powieść Marka Twaina składająca się z jedenastu listów Szatana, który za skrytykowanie świata - dzieła Stwórcy - został zesłany na Ziemię, skąd pisuje do kolegów archaniołów Michała i Gabriela. Piórem Szatana Twain zakreślił własny, krytyczny komentarz Biblii.

Powieść powstała w 1909, jednak ukazała się dopiero w 1963, wiele lat po śmierci Twaina. Pierwsze polskie wydanie miało miejsce w 1966.

W roku 1999 Roman Kostrzewski, znany przede wszystkim jako wokalista i autor tekstów metalowej grupy KAT, wydał dwupłytowy album "Listy z Ziemi" będący dźwiękową wersją powieści Twaina. Kostrzewski recytuje tam kolejne listy na tle muzyki przygotowanej we współpracy z Józefem Skrzekiem.

LISTA UTWORÓW


Część 1: 19 Listów
Część 2: 16 Listów
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-02-06 00:29:33 [Aktualizuj]
Napisano: 06.03.2021 13:00
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse