Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Głowa rodziny - Family Guy S01-S12 [480p] [WEB-DL] [DVDRip x264] [ENG]

Głowa rodziny - Family Guy S01-S12 [480p] [WEB-DL] [DVDRip x264] [ENG] torrent
Dodał: aspire5610
31.08.2014 10:15
Kategoria: Seriale animowane

Rozmiar: 30.36 GB
Seed'ów: 8
Leecher'ów: 8
Pobrań: 217

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Tytuł: Family Guy (Głowa rodziny)
Gatunek: Animacja, Komedia
Produkcja: United States
Stacja telewizyjna: FOX
Data premiery: 1999-01-31 (Świat)
Czas trwania odcinka ok.: 22 min.
IMDB: http://www.imdb.com/title/tt0182576/

Opis :
Zabawny serial o przygodach rodziny Griffinów, która składa się z Petera, który tylko w domyśle pełni rolę tytułowej głowy rodziny. Osobą, dzięki której rodzinka jeszcze istnieje jest jego żona Lois. Razem z Peterem mają oni trójkę dzieci : 16-letnią Meg, 13-letniego Chrisa oraz jednorocznego Stewiego, który nieustannie snuje plany podboju świata. Ostatnim członkiem rodziny jest całkiem mądry mówiący pies Brian, którego ulubioną zabawą są nocne wypady do pubów wraz z Peterem i jego znajomymi - Quagmirem, Clevelandem oraz Joe Swansonem.

Lois, kochająca żona Petera, codziennie walczy o utrzymanie odrobiny normalności w ich życiu. Mają oni trójkę dzieci: 16-letnią Meg, która desperacko pragnie być zauważoną, 13-letniego syna Chrisa, najlepszego w całodniowym obijaniu się i rocznego niemowlaka Stewiego, bystrego malucha, który całymi dniami snuje plany zawładnięcia i zniszczenia świata. Ostatnim członkiem rodziny Griffinów jest inteligentny, gadający pies Brian, który zawsze służy rodzinie poradą lub krytycznym komentarzem.

Reżyseria: Dominic Polcino, Neil Affleck
Scenariusz: Seth MacFarlane, Mike Barker
Muzyka: Walter Murphy, Ron Jones

W obsadzie Alyssa Milano (jako ona sama)

O serialu:
http://familyguy.com/
http://epguides.com/FamilyGuy/
http://www.tv.com/family-guy/boys-do-cry/episode/920133/summary.html
Family Guy sezon 10 Clip.
http://www.youtube.com/watch?v=1ejvh43ogvg
Ocena użytkowników Help
Działa(1) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-03-22 18:19:16 [Aktualizuj]
Chrumci0
Chrumci0
Napisano: 2018-09-14 12:20
 
Wielkie dzięki :)
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse