Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Transformers Age of extinction [ENG] [Apk][Android]

Transformers Age of extinction [ENG] [Apk][Android] torrent
Dodał: Anonimowy
11.07.2014 10:55
Kategoria: Android

Rozmiar: 24.42 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Transformers: Age of extinction

Doświadczenie wybuchowe i suspensu wypełnione działania Hollywood w Transformers: Wiek wyginięciem ®, całkowicie nowej szyny 3D walki i oficjalnej grze komórkowej dla nowego filmu TRANSFORMERS z Paramount Pictures. W tym filmowym uniwersum, Twoim zadaniem jest, by zdjąć wrogów Decepticony, jak uruchomić, myślnik, i zmienić formy dzięki szybkim tempie misji z potężną obsady bohaterów Autobot.

Rekrutacji i dostosować zespół znaków transformatorów w obu swoich robotów i pojazdów trybów, aby poziom ich energii broń, tech i umiejętności. Wziąć na schwytanych podczas cyklicznych imprez w grze i zaproś przyjaciół, by rywalizować o najlepszy wynik i największych nagród. To nie jest typowy nieograniczone biegacz, TRANSFORMERS: Age of Extinction stawia Cię w środku akcją hollywoodzkiego hitu, gdzie jest zniszczyć lub zostać zniszczony!

NAJWAŻNIEJSZE CECHY
• Doświadczenie pierwszy bojowy Drugie zdjąć wrogów, Decepticonów, jak uruchomić i pistolet w trybie robota lub dysku i desce rozdzielczej w trybie pojazdu.

• Osprzęt Up and Roll Out! -Budowanie życie trzeba się liczyć z uaktualniając zespół znaków transformatorów poziom się broni, tech i umiejętności.

• siać spustoszenie z grimlock! - Zniszczyć wszystko na swojej drodze z grimlock jak ładować przez przeszkody i wrogów podobne.

• wskoczyć do Hollywood Blockbuster-Doświadczenie w napięciu wypełnione działania Hollywood z szybkich misji, środowisk niszczących i epickich efektów 3D.

SCREENY:
http://www.imagebam.com/gallery/bplw6p09882p2f6f38wpnc3vzn52h3lt/
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-04-20 16:10:02 [Aktualizuj]
Napisano: 17.08.2018 18:46
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse