Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Superfrog HD [ENG][FULL][Apk][Android]

Superfrog HD [ENG][FULL][Apk][Android] torrent
Dodał: Anonimowy
11.07.2014 10:47
Kategoria: Android

Rozmiar: 34.32 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
W 1993 roku świat był świadkiem narodzin nowego typu super bohatera. Teraz, dwadzieścia lat później, Superfrog powraca!

W największych tradycji bajek nasza historia widzi przystojnego księcia zmienił się w slimy żabę przez złą i zazdrosną czarownicę ... który z kolei porywa księcia narzeczonej być i idzie do góry. Nasz mały zielony przyjaciel dzieje się na tajemniczej mikstury (wow, jak szczęśliwy był?). Chugging na fiolce, książę żaba jest nadawany z niesamowitymi mocami.

Zdeterminowany, aby pokonać wiedźmę nasz bohater wyrusza na przygodę, że z Waszą pomocą, doprowadzi go do prawdziwej miłości.
Musisz poznać i precyzyjnie wykonane przemierzać 24 poziomów i dodatkowych poziomów szef przez 6 światów inaczej-tematyczne. Celem każdego poziomu jest zebranie określonej liczby monet, a następnie dotrzeć do wyjścia. Ostatecznym celem, jak zawsze, jest, aby zapisać dzień, pokonać wiedźmę i zdobyć dziewczynę.

Gra jest zaktualizowana wersja klasycznego zwijający, platformówki 2D. Superfrog HD został ponownie wyobrazić wzmocnionej grafika w wysokiej rozdzielczości kreskówek stylu. Gameplay jest bardziej sprawiedliwy, ale dla tych, którzy lubią wyzwania oryginalne mapy są tam, aby odblokować, jak dobrze!

Cechy:
• Ulepszona grafika HD
• 24 nowych poziomów na podstawie oryginalnych wzorów
• 6 inaczej tematyczne światy
• Klasyczna gra platformowa zręcznościowa
• Frog Trials - Endless tryb Runner

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.team17digital.sfhd

SCREENY:
http://www.imagebam.com/gallery/evudgzpn5c1m5j1cpsp2h6inu2hmq475/
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-05-20 17:31:37 [Aktualizuj]
Napisano: 17.08.2018 18:51
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse