Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Hidden Expedition: The Crown of Solomon Collector's Edition *2014*[ENG][ROKA1969][EXE]

Hidden Expedition: The Crown of Solomon Collector's Edition *2014*[ENG][ROKA1969][EXE] torrent
Dodał: ROKA1969
05.07.2014 05:50
Kategoria: Logiczne

Rozmiar: 1.00 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Hidden Expedition: The Crown of Solomon Collector's Edition *2014*[ENG][ROKA1969][EXE]

[REQUIREMENTS]

OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7/Windows 8
CPU: 1.6 GHz
RAM: 1024 MB
DirectX: 9.0
Hard Drive: 1070 MB

[DESCRIPTION]
Kolejna gra z serii Hidden Expedition - ukryte obiekty, przygodowa. Twoim celem jest odnalezienie fragmentów korony króla Salomona oraz udaremnienie szalonego spisku w tej niezwykle ekscytującej, bestsellerowej serii!
Powstrzymałeś rodzinę Robideaux przed kradzieżą Diamentu Nadziei. Zanim jednak ładunek z kosztownościami Robideaux dotarł bezpiecznie z powrotem do muzeum, jakiś nikczemnik ukradł cenny artefakt. To fragment korony króla Salomona, która rozpadła się na kawałki, rozrzucone po całym świecie. Czy uda ci się odnaleźć, pozbierać, a następnie połączyć te fragmenty?

[INSTALL]
Zainstaluj
Graj

User image
User image
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-08-10 16:16:06 [Aktualizuj]
Napisano: 16.09.2021 17:34
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse