Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Symulator wieży kontroli lotów 2012 (2012) [PL] [PROPHET] [ISO]

Symulator wieży kontroli lotów 2012 (2012) [PL] [PROPHET] [ISO] torrent
Dodał: KilKr
13.05.2014 19:45
Kategoria: Symulatory

Rozmiar: 703.63 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Symulator wieży kontroli lotów 2012 (2012) [PL] [PROPHET] [ISO]

Światowa data premiery: 12 kwietnia 2012
Data wydania w Polsce: 19 października 2012
Producent: Astragon
Wydawca: astragon Software
Wydawca CDP.pl / CD Projekt
Typ: symulatory, samoloty
Tryb gry: single player
Wymagania wiekowe: brak ograniczeń
Wymagania sprzętowe: Pentium 4 1 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce FX 5900 Ultra lub lepsza), 252 MB HDD, Windows XP/Vista/7
Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=11832

Symulator wieży kontroli lotów 2012 to kolejna gra symulacyjna w dorobku specjalizującego się w tego rodzaju produkcjach niemieckiego studia Astragon. Tym razem gracz ma spróbować swoich sił w roli kontrolera lotów na wirtualnym lotnisku.

Jak sama nazwa wskazuje, akcja gry toczy się we wnętrzu wieży kontroli lotów, w której znajdują się specjalistyczne urządzenia (w tym chociażby radar i radiostacja) do kierowania ruchem samolotów. Do obowiązków gracza należy m.in. wskazywanie korytarzy powietrznych, wydawanie pozwoleń na start i lądowanie oraz kierowanie samolotów do odpowiednich terminali pasażerskich.

Rozgrywka polega przede wszystkim na obserwowaniu wskazań radaru i urządzeń pomiarowych, a następnie wydawaniu odpowiednich poleceń załogom samolotów. W miarę postępów w grze rośnie poziom trudności misji, w tym chociażby ilość maszyn jednocześnie znajdujących się w powietrzu i na płycie lotniska, a także częstotliwość zdarzeń losowych. Urozmaiceniem zabawy jest możliwość prowadzenia obserwacji z wieży oraz z kabiny pilota.

Dołączony do gry edytor pozwala na tworzenie własnych lotnisk oraz scenariuszy misji. Gotowymi projektami można wymieniać się z innymi graczami za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej.

Symulator wieży kontroli lotów 2012 odznacza się niezwykle uproszczoną trójwymiarową oprawą graficzną. Modele samolotów i obiektów wykonane zostały z niewielkiej ilości polygonów. Skromna warstwa wizualna ma jednak uzasadnienie w stosunkowo niedużych wymaganiach sprzętowych.

INSTALACJA:
1. Zamontuj lub wypal obraz,
2. Zainstaluj i graj.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-01-12 16:06:58 [Aktualizuj]
Dodzio94NH
Dodzio94NH
Napisano: 2015-07-07 16:20
 
Prosze o seeda :)
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse