Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Symulator Transportu Specjalistycznego 2013 (2013) [PL] [PROPHET] [ISO]

Symulator Transportu Specjalistycznego 2013 (2013) [PL] [PROPHET] [ISO] torrent
Dodał: KilKr
04.05.2014 10:16
Kategoria: Symulatory

Rozmiar: 1.08 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Symulator Transportu Specjalistycznego 2013 (2013) [PL] [PROPHET] [ISO]

Światowa data premiery: 27 września 2012
Data wydania w Polsce: 29 marca 2013
Producent: ToxSickLabs
Wydawca: astragon Software
Wydawca PL: CDP.pl / CD Projekt
Typ: symulatory, transport
Tryb gry: single player
Wymagania wiekowe: brak ograniczeń
Wymagania sprzętowe: Pentium 4 2.0 GHz, 4 GB RAM, karta graficzna 512 MB (GeForce 9600 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=12105

Symulator transportu specjalistycznego 2013 należy do cieszącego się sporą popularnością gatunku symulacji prac z użyciem ciężkiego sprzętu mechanicznego. Tym razem deweloperzy ze studia ToxSickLabs zdecydowali się przybliżyć graczom kulisy pracy kierowców ciężarówek przewożących gigantyczne ładunki.

Zgodnie z sugestią zawartą w tytule, gra pozwala spróbować swoich sił za kierownicą pojazdów wykorzystywanych w transporcie specjalistycznym. Do dyspozycji graczy oddano łącznie 5 modeli samochodów - dwie furgonetki oraz trzy ciągniki siodłowe. Te ostatnie mogą być podczepiane do wielu różnych rodzajów naczep (w tym chociażby do przewozu elementów konstrukcji elektrowni wiatrowych, maszyn budowlanych, a nawet jachtów).

Zabawa polega na wykonywaniu misji, w których celem jest bezpieczne i możliwie szybkie przewiezienie ładunku na wyznaczonej trasie. Transport odbywa się m.in. z wykorzystaniem sieci połączeń autostradowych i głównych arterii komunikacyjnych, ale także na stanowiących znacznie poważniejsze wyzwanie drogach lokalnych, wąskich ulicach miast oraz często nieutwardzonych "dojazdówkach".

Podobnie jak w wielu tego rodzaju grach, system sterowania w Symulator transportu specjalistycznego 2013 został mocno uproszczony. Gracz musi jednak poradzić sobie nie tylko z podstawowymi prawami newtonowskiej fizyki, ale także zmieniającymi się warunkami na drodze (np. opady deszczu), które wpływają na zachowanie się pojazdu i ciągniętego ładunku.

Od strony technicznej, gra bazuje na silniku C4 Engine, który znalazł zastosowanie także we wcześniejszych produkcjach studia ToxSickLabs (np. Symulator Budowy Mostów). Na uwagę zasługuje opcja "wychodzenia" z pojazdów i swobodnego eksplorowania terenu z widokiem z perspektywy pierwszoosobowej (FPP).

INSTALACJA:
1. Zamontuj lub wypal obraz ISO,
2. Zainstaluj i graj.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-01-10 02:55:38 [Aktualizuj]
Siarkoski00
Siarkoski00
Napisano: 2018-04-22 09:38
 
udostepni ktoś ?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse