Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Redline *1999*[ENG][EXE]

Redline *1999*[ENG][EXE] torrent
Dodał: ROKA1969
03.05.2014 15:01
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 262.93 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
User image

[INFO]
wersja językowa:angielska

21 kwietnia 1999 ( światowa data premiery )
04 września 1999 ( data wydania w Polsce )
Beyond Games producent
Accolade wydawca
Cenega Poland wydawca PL
Tabletka wszyta

[REQUIREMENTS]
Windows XP / Vista / 7, Intel Core 2 Duo Processor, NVIDIA GeFroce 8800 / ATI Radeon HD3870 graphics card, 2GB RAM.

[DESCRIPTION]
Redline to dynamiczna gra akcji stanowiąca interesujące połączenie strzelaniny FPS z symulacją pojazdu bojowego. Gracze przenoszą się do roku 2066, gdzie ze znanej nam Ziemi zostały tylko popioły, elita ludzkości schroniła się w izolowanych miastach, a reszta ocalałych ludzi musi walczyć o byt.

Wcielamy się w postać wojownika należącego do militarnej grupy ?Company?, która walczy z innymi sobie podobnymi organizacjami o przetrwanie, czeka nas więc odbycie wielu różnorodnych misji, miedzy innymi będą to zadania ratunkowe, likwidacje określonych celów, odbijanie zakładników, sabotaże, itp.

Trójwymiarowy engine graficzny, możliwość obserwacji akcji z perspektywy pierwszej i trzeciej osoby, wiele efektów specjalnych.
Gra akcji zawierająca wiele elementów taktycznych.
Rozwój postaci, pozytywne ukończenie kolejnych misji zwiększa nasze doświadczenie i umiejętności.
Opcje rozgrywki w trybie multiplayer z możliwością gry do dwunastu osób równocześnie za pośrednictwem sieci lokalnej i Internetu.
Możliwość wyboru czy będziemy poruszać się piechotą dzierżąc zabójcze bronie w dłoniach, czy też wykorzystamy w tym celu pojazd bojowy.
Arsenał składający się z ponad dziesięciu pojazdów bojowych i ponad 50 broni ręcznych.

[INSTALL]
Zainstaluj
Graj

User image
User image
User image
User image
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-04-17 19:07:26 [Aktualizuj]
Napisano: 18.08.2022 02:50
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse