Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Dead Effect *2014*[ENG][BETA][Repack ROKA1969][EXE]

Dead Effect *2014*[ENG][BETA][Repack ROKA1969][EXE] torrent
Dodał: ROKA1969
21.04.2014 13:48
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 650.73 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
User image

[INFO]
Producent: Dykast Lubomir
Wydawca: Dykast Lubomir
Rok: 15 kwietnia 2014
Typ publikacji: BETA Steam Early Access
Wersja: 1.2
Język: ENG
Tabletka wszyta

[REQUIREMENTS]
System operacyjny: Windows XP (Service Pack 3) / Windows 7
Procesor: Procesor 2.4 GHz Dual Core
Pamięć: 2 GB pamięci RAM
Grafika: Nvidia 8800 GTX | Radeon HD 4770
DirectX: Wersja 9.0c
Dysk twardy: 1.50 GB wolnego miejsca
Karta dźwiękowa: karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX
Uwagi dodatkowe: Instalacja rozmiar będzie stopniowo wzrastać w przyszłych aktualizacjach.

[DESCRIPTION]
Pobudzone do życia sztywniaki są jednymi z ulubionych postaci twórców gier, co skutkuje prawdziwym wysypem produkcji, w których musimy odsyłać truposze na wieczny spoczynek. Przy tak zużytym temacie trudno więc znaleźć tytuł, który wybijałby się spośród pozostałych. Na szczęście Dead Effect udowadnia, że jest to możliwe ? i to nawet w przypadku dostępnego za darmo (w przypadku Androida).

Scenarzyści z Bulkypix postanowili przenieść akcję gry w daleki kosmos. Oto mamy rok 2045, gdy nasz dzielny bohater (tudzież bohaterka ? bo do wyboru mamy postaci obojga płci) budzi się z hibernacji i stwierdza, że na pokładzie statku kosmicznego ESS Meridian dzieje się coś bardzo niepokojącego. Wokół błyskają alarmowe światła, pozostałe kapsuły hibernacyjne są puste, zaś komputer pokładowy nakazuje pilną wizytę w punkcie medycznym? Kilka chwil później na jaw wychodzi przerażająca prawda ? na statku roi się od żądnych twojej krwi zombi?

Po takim wstępie oczywistym jest, jakie zadanie stoi przed graczem: przede wszystkim, nie dać się zabić, eliminując łażące wokół żywe trupy, a przy okazji wykonywać przeróżne zadania, przydzielane przez komputer statku. Czasami trzeba po prostu przedostać się w jakieś konkretne miejsce, innym razem uruchomić osłony czy wentylację albo znaleźć kartę odblokowującą drzwi. Po drodze, jak zawsze w produkcjach tego typu, znajdujemy niezbędne do przetrwania gadżety ? broń, amunicję oraz wirtualną gotówkę (niezbędną do dokonywania zakupów w pokładowym sklepiku).

Od strony technicznej gra wygląda bardzo efektownie i przypomina znacznie droższe produkcje znanych deweloperów. Właściwie jedynym zarzutem, jaki można postawić oprawie graficznej, jest to, że większość pomieszczeń statku wygląda dosyć podobnie. Czy to jakaś wielka wada? Zapewne nie ? mogę przypuszczać, że na prawdziwym statku kosmicznym nie miałbym co liczyć na każdą ścianę w innym kolorze, falbanki, zasłonki i inne duperelki. Tym niemniej widziałem gry, gdzie lokacje były bardziej urozmaicone. Pomijając jednak ten szczegół, do niczego innego nie można się przyczepić.

Dead Effect zachwyca niesamowitym klimatem rozgrywki. W części pomieszczeń wysiadło światło, więc pokonujemy je po omacku ? gdzie indziej działa tylko część oświetlenia, do tego migocąc, co pogłębia atmosferę strachu. Jakby tego było mało, na podłodze dostrzeżemy smugi krwi, a niekiedy także napotkamy rozszarpane zwłoki. No i do kompletu mamy całkiem spory wybór zombiaków. Niektóre z nich są dosyć powolne i leniwie czołgają się po ziemi w naszym kierunku, gdy przerwiemy im konsumpcję jakiegoś innego członka załogi ? inne, bardziej żwawe, potrafią nawet biegać. Oczywiście nie mogło także zabraknąć bossów, których pokonanie wymaga trochę więcej wysiłku.

Jak na grę o zombi przystało, Dead Effect to produkcja bardzo krwawa ? i nie chodzi tu bynajmniej jedynie o ślady posoki na podłodze. Gdy trafimy naszego przeciwnika w czerep, z szyi tryskają efektowne fontanny krwi, a gdy podczas ataku tracimy siły ? ekran zalewa czerwień. To na pewno nie jest tytuł dla najmłodszych, ani też dla osób o delikatnych nerwach!

Mrożącą krew w żyłach atmosferę potęguje doskonałe udźwiękowienie. Gdzieś w tle słychać odgłosy silników i innych urządzeń, zaś ciszę przerywa zgrzyt otwierających i zamykających się drzwi. No i oczywiście jęki i wrzaski zombiaków oraz wystrzały broni. Gając ze słuchawkami na uszach, wieczorem, przy przygaszonym świetle, można naprawdę zawędrować na skraj szaleństwa i paranoi.

User image

Nic nie zostało wycięte
Nic nie przekodowałem
Wersja gry: Beta 1.2 Steam Early Access
Przepakowano archiwa gry i użyto większej kompresji

User image

[INSTALL]
Zainstaluj
Graj

[img]http://img.seedoff.net/s1188721d39f163a7689e452fc9156758f6463bc31.jpeg[/img]
[img]http://img.seedoff.net/s2188721d39f163a7689e452fc9156758f6463bc31.jpeg[/img]
[img]http://img.seedoff.net/s3188721d39f163a7689e452fc9156758f6463bc31.jpeg[/img]
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2014-04-21 13:48:01 [Aktualizuj]
Napisano: 18.08.2022 02:52
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse