Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Destroyer Command [PC] [PL] [.iso]

Destroyer Command [PC] [PL] [.iso] torrent
Dodał: Kalinkus28
19.02.2014 23:06
Kategoria: Symulatory

Rozmiar: 580.39 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Ultimation Inc. producent
Ubisoft wydawca
Play It wydawca PLsymulacje ( morskie )
26 lutego 2002 ( światowa data premiery )
27 maja 2002 ( data wydania w Polsce )
PC
tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet
liczba graczy: 1-8
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

wymagania sprzętowe: Pentium II 300MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D

Destroyer Command to symulator niszczyciela z czasów II Wojny Światowej, który ponadto oferuje możliwość zmierzenia się z wilczymi stadami z gry ?Silent Hunter II?. Niszczyciel to raczej niepozorny okręt. To prawda, że wielkie pancerniki i jeszcze większe lotniskowce przyciągają więcej uwagi, ale obecne na wszystkich morzach i we wszystkich konfliktach niszczyciele są solą każdej floty.

W Destroyer Command możesz zostać dowódcą jednego okrętu lub (jeśli przyjmiesz awans) dowódcą dywizjonu złożonego z ośmiu niszczycieli. Na najniższym poziomie gra jest symulacją dowodzenia okrętem, w miarę wchodzenia na wyższe poziomy gracz staje się taktykiem, który musi podejmować decyzje nie tylko dotyczące jednej jednostki, ale także całego zespołu uderzeniowego.

Gra udostępnia kampanie składające się z szeregu historycznych bitew toczące się na Atlantyku i Pacyfiku. Są one co prawda linearne, dopuszczają jednak elementy losowe (jeśli więc stracisz jakiś okręt, nie musisz rozpoczynać od nowa) i składają się z różnorodnych zadań, między innymi: zatapianie okrętów wroga, osłona desantów, obrona przeciwlotnicza, eskortowanie konwojów i oczywiście zwalczanie okrętów podwodnych.

* Pierwszy realistyczny symulator niszczyciela z czasów II Wojny Światowej, pełny dostęp do wszystkich systemów okrętowych.
* Zmienne warunki atmosferyczne, pogoda bardzo wpływa na akcję, np.: deszcz i wysoka fala dodatkowo utrudnia postawione przed graczem zadanie.
* Tryb rozgrywki wieloosobowej do ośmiu graczy w sieci lokalnej lub Internecie, współpraca z grą Silent Hunter 2 w misjach wieloosobowych typu head-to-head.
* Realistyczne modelowanie środowiska oceanicznego, ruchów okrętów, systemów uzbrojenia i zjawisk atmosferycznych.
* Edytor scenariuszy pozwalający tworzyć nowe misje od podstaw lub modyfikować istniejące.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=5992

GRA WSPÓŁPRACUJE Z GRĄ SILENT HUNTER 2 (co oznacza że można grać przeciwko sobie niszczyciel vs łódź podwodna)
Instrukcja:
1. Zamontować/wypalić
2. Zainstalować
3. Grać

info:

info działa sama testowałam oryginalna płytę dostałam wiec powinno ruszyć mi na win 7 64 bit śmiga
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-01-28 12:24:30 [Aktualizuj]
Tagi destroyer command
Napisano: 24.02.2021 20:51
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse