Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Double Dragon: Neon *2014* [ENG]

Double Dragon: Neon *2014* [ENG] torrent
Dodał: andromedos
14.02.2014 09:33
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 939.69 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
06 lutego 2014 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( w Polsce )
06 lutego 2014 ( premiera w USA )

Opis:

Double Dragon: Neon to odświeżona wersja klasycznej japońskiej chodzonej bijatyki Double Dragon. Gra pojawiła się po raz pierwszy w salonach arcade w 1987 roku, a w latach 90. była wielokrotnie przenoszona na domowe konsole i doczekała się wielu kontynuacji. Producentem uwspółcześnionej edycji przeboju z automatów jest amerykańskie studio WayForward. Deweloper od lat tworzy tytuły na wszystkie najważniejsze platformy sprzętowe, a jego najbardziej znane gry to: Aliens: Infestation, BloodRayne: Betrayal, Contra 4 oraz Silent Hill: Book of Memories.

Historia przedstawiona w Double Dragon: Neon jest równie banalna i nieskomplikowana jak ta sprzed ponad dwudziestu lat. Ponownie wcielamy się w Billy`ego lub Jimmy`ego, bliźniaków o nazwisku Lee, specjalizujących się w ulicznych sztukach walki. Bohaterowie wkraczają na teren jednego z groźnych gangów, który porwał ich wspólny obiekt westchnień – dziewczynę o imieniu Marian.

Cel zabawy jest prosty i nie odbiega od tego, do czego przyzwyczaiły nas inne chodzone bijatyki. Postacie graczy przemieszczają się w jednym kierunku po nieskomplikowanych dwuwymiarowych planszach, a ich zadaniem jest eliminacja kolejnych fal wrogów i kolejnych bossów. Bohaterowie dysponują zasobem zróżnicowanych ciosów, mogą też posługiwać się znalezioną bronią (noże, pałki) oraz elementami otoczenia (skrzynie, beczki). W każdej chwili do rozgrywki może przyłączyć się inny gracz, zarówno za pośrednictwem sieci jak i lokalnie, po podłączeniu drugiego pada. Wartą odnotowania ciekawostką jest to, że twórcy wprowadzili do gry przeciwników oraz lokacje, które pojawiły się w najpopularniejszych odsłonach Double Dragon, co powinni docenić wieloletni fani serii.

http://www.gry-online.pl/gra.asp?ID=12905

Screeny:

http://postimg.org/image/iet58zutx/
http://postimg.org/image/kxjfnf5xx/

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=3SpuNaz36uI

Wymagania sprzętowe:

OS: Windows 7-32Bit or Windows 8-32Bit Processor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 4600+, 2.4GHz / Intel Pentium D 805 2.66GHz or higher Memory: 1 GB RAM Graphics: NVIDIA GeForce 9600 GT 512 MB / ATI Radeon HD 4650 1GB or higher | Shader Model 3+
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-03-19 10:19:47 [Aktualizuj]
Napisano: 18.08.2022 03:10
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse