Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Hammerwatch *2013* v1.2 [PL]

Hammerwatch *2013* v1.2 [PL] torrent
Dodał: andromedos
14.02.2014 09:12
Kategoria: cRPG

Rozmiar: 101.89 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
12 sierpnia 2013 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( w Polsce )
Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna / wspólny ekran Liczba graczy: 1-4

Opis:

Hammerwatch jest dziełem deweloperskiego duetu - Jochum Skoglund i Niklas Myrberg. Ambicją autorów było stworzenie gry, która nawiązywałaby do tradycyjnych „dungeon crawlerów” pokroju serii Gauntlet, a jednocześnie zawierała elementy bardziej nowoczesnych gier action-RPG i hack'n'slash, takich jak Diablo, Titan Quest i inne.

Fabuła kampanii głównej Hammerwatch została zaledwie luźno zarysowana. Akcja toczy się w rozległym zamczysku. Grupa śmiałków podejmuje się wyzwania, jakim jest odnalezienie i zgładzenie złego smoka. Bohaterowie przemierzają lochy i komnaty pełne śmiercionośnych pułapek oraz niebezpiecznych przeciwników.

Kampania główna obejmuje 12 poziomów podzielonych na cztery akty. Dodatkowo twórcy przewidzieli tryb survival, pozwalający na stosunkowo niewielkich arenach zmierzyć się z nieskończoną liczbą przeciwników nacierających falami. Dzięki wbudowanemu edytorowi istnieje również opcja zaprojektowania własnych plansz.

Screeny:

http://postimg.org/image/52p0dvr0n/
http://postimg.org/image/7vi7xwrd3/

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RFYE7RfpKxM

Wymagania sprzętowe:

Pentium 4 1.8 GHz, 1 GB RAM, 300 MB HDD, Windows XP/Vista/7/8
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-09-23 10:36:11 [Aktualizuj]
Napisano: 03.03.2021 09:45
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse