Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Devil May Cry 2 *2003* [ENG] [PAL] [Disc1of2] [.7z]

Devil May Cry 2 *2003*  [ENG] [PAL] [Disc1of2] [.7z] torrent
Dodał: sonykaszub
01.02.2014 14:06
Kategoria: PS2

Rozmiar: 1.88 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
wersja językowa: angielska
akcji, TPP, hack'and'slash, beat 'em up

Capcom producent
Capcom wydawca

25 stycznia 2003 ( światowa data premiery )
Tryb gry: single player
Nośnik: 2 DVD
Wykorzystuje: karta pamięci 8 MB

Opis
===================
Kontynuacja przygód Dantego, półkrwi demona i pogromcy zła. A jednocześnie dwie gry w jednej, gdyż obok misji purpurowego mściciela na osobnej, drugiej płytce gracze odnajdą pełnowymiarową opowieść o wyprawie pewnej wojowniczki imieniem Lucia, która również próbuje ocalić ten nasz ziemski padół łez. Oczywiście losy dwojga bohaterów będą się splatać, ponieważ fabuła powiedzie tę dwójkę śladami Króla Demonów ( poprzez machinacje diabolicznego biznesmena Ariusa. Aż wreszcie natkną się oboje na tajemnicę prastarych relikwii, które siłom ciemności mogą zapewnić władzę nad światem.

Sposób rozgrywki pozostał w zasadzie niezmieniony i wciąż polega na bezustannej walce z legionami plugawych stworów. Występują one w dużo większej różnorodności form niż w pierwszej części gry, a do tego odnajdziemy wśród nich ( charakterystyczne dla japońskiej popkultury ( dziwadła, takie jak maszyny-zombie (helikoptery, czołgi, itp.). Odejście od gotyckiego i kameralnego stylu pierwowzoru uosabia również nowa sceneria akcji: nowoczesne miasto z drapaczami chmur i labiryntem ulic. Dzięki temu wielu potyczek można teraz unikać, uciekając po prostu po tych wielkich otwartych przestrzeniach przed hordami wrogów.

Postacie Dantego i Lucii skonstruowane na zasadzie uzupełniających się w walce przeciwieństw: on silny, ale powolny, ona słabsza, za to szybsza i zwinniejsza. Ich misje są krótkie (średnio potrzeba 4-5 godzin na ukończenie każdej z nich) i dość do siebie podobne. Obie toczą się w industrialnej scenografii, przy czym przygoda diabelskiej pogromczyni rozgrywa się też częściowo pod wodą.

Jedynym narzędziem ataku, jakiego nasza bohaterka może używać w głębinach, jest kusza. Wraz z pakietem bomb składa się ona na dodatkowy arsenał łowczyni, która w pierwszym rzędzie posługuje się bronią białą: parą podręcznych ostrzy oraz sztyletami do rzucania na odległość. Dante ma oczywiście swój olbrzymi miecz i nieodłączne pistolety (biały, nazwany Ivory i czarny, Ebony), a do tego dysponuje nowymi środkami destrukcji w postaci piekielnego shotguna oraz wyrzutni rakiet.

Oboje bohaterowie posiadają również moc zmiany w demona, co pozwala im przez krótki okres używać nowych ataków czy potężnych umiejętności (np. latać) i dzięki powiększonej sile oraz wytrzymałości jeszcze skuteczniej eliminować wrogie siły, zwłaszcza okrutnych bossów. Podobnie jak w pierwszej odsłonie „Devil May Cry” parametry postaci i przedmiotów można ulepszać za pośrednictwem magicznych sfer. Nowością zaś jest rozbity amulet, którego każdy z dziewięciu ukrytych fragmentów, poszerza możliwości diabelskiej formy obojga wojowników.

Można też wspomnieć o bonusach, jakie udostępnili twórcy po przejściu gry. Są nimi dodatkowe kostiumy dla Dantego bądź Lucii, jak również trudniejsze tryby rozgrywki.

Info pliku:
=========================
Format kompresji : .7z
Rozmiar kompresji: 691mb
Rozmiar pliku: 4,37gb
Format obrazu: iso
Region: PAL

Do rozpakowania należy użyć programu 7-zip lub Winrar
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-03-17 17:09:25 [Aktualizuj]
Napisano: 16.01.2022 23:22
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse