Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: City Car Driving v.1.2 [ROKA1969] [ENG]

City Car Driving v.1.2 [ROKA1969] [ENG] torrent
Dodał: ROKA1969
11.01.2014 21:14
Kategoria: Symulatory

Rozmiar: 586.08 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
INFO:

23 grudnia 2010 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( w Polsce )
Forward Development producent

Rozmiar pliku:586MB
Tabletka:dołączona do pliku
Umieściłem w środku folder z dodatkowymi autami jest ich ponad 20

WYMAGANIA:

System operacyjny: Microsoft Windows XP / Vista / 7
Procesor: Intel Core 2 Duo E8500 / AMD Phenom II X3 720
Pamięć: 2048 MB DDR2 RAM
Video: NVIDIA GeForce GTS 250 1024MB DDR3 / ATI Radeon HD 4850 1024MB DDR3
Dysk twardy: 1 GB wolnej przestrzeni

OPIS GRY:

City Car Driving to edukacyjny symulator, który pozwala nam sprawdzić się w roli kierowcy samochodu poruszającego się po wielkim mieście. Tytuł został stworzony przez rosyjskie studio Forward Development i stanowi rozwiniętą wersję popularnej w Europie Wschodniej aplikacji 3D Instructor.

Jak wspomniano, tytuł stawia sobie za cel nauczenie niedoświadczonych kierowców, jak poruszać się samochodem po ulicach miasta. Rozgrywkę rozpoczynamy od wyboru pojazdu. Tych jest kilkanaście ? od kompaktów, poprzez wozy klasy średniej i wyższej, po vany i małe ciężarówki. Zaimplementowane auta nie są licencjonowane, lecz bez trudu rozpoznamy w nich modele spotykane na prawdziwych drogach. Wybrawszy wehikuł, ruszamy w teren. Do naszej dyspozycji oddano sporej wielkości aglomerację, w której znajdziemy zarówno wielopasmowe ulice przecinające centrum, jak i wąskie drogi, wijące się wśród osiedlowych zabudowań przedmieścia. Mamy też możliwość spróbowania swoich sił na torze wyścigowym dla gokartów albo opuszczenia miasta i wjechania na górskie serpentyny oraz nieutwardzone leśne drogi.

INSTALACJA GRY:

Uruchom setup.exe i wypakuj wszystkie pliki na dysk [domyślnie dysk c ale możesz zmienić na inną lokalizację ]
Przejdz do folderu i uruchom CityCarDriving1.2.exe
Zainstaluj

Nie uruchamiaj jeszcze gry

Następnie wejdz do folderu Language+Images i przeczytaj plik instrukcja.txt postępuj zgodnie z zawartą w tym pliku treścią.
Jak już wszystko ogarniesz to przekopiuj cracka do folderu z zainstalowaną grą [wszystkie trzy pliki]
Teraz możesz zacząc grę albo zająć się dodawaniem aut z folderu "cars [instrukcja jak to zrobić zawarta jest w środku folderu]

Notes:

Grę sprawdzałem na windows7 32bit nie wiem dlaczego ale po wgraniu plików zangielszczających gra po chwili grania mi się wyłączyła zdarzyło mi się to tylko raz po ponownym uruchomieniu chodziła i do dzisiaj chodzi bez problemu.Może to taki mały kaprys systemu?

Pliki były skanowane pod kątem obecności wirusów i z tym jest różnie 78% antywirusów i antymalware nie widziało zagrożenia reszta w pliku crack wykrywa... no właśnie sam nie wiem co bo za każdym razem co innego.Po zainstalowaniu gry przeskanowałem system prog.antymalware i NOD-em i nic nie wykryto czyli może to być tzw.FakeAlert.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-08-01 21:16:15 [Aktualizuj]
aron3110
aron3110
Napisano: 2018-04-20 18:50
 
nie działa
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse