Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition v1.9.32.0.8 (2013) [PL/ENG] [PROPHET]

The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition v1.9.32.0.8 (2013) [PL/ENG] [PROPHET] torrent
Dodał: Anonimowy
23.12.2013 21:08
Kategoria: cRPG

Rozmiar: 12.41 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [10]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition v1.9.32.0.8 (2013) [PL/ENG] [PROPHET]


Data Releasu: 20.12.2013
Protection: Steam
Crack: PROPHET
Tryb gry: single player
Wymagania wiekowe: 18+
Gatunek: RPG akcji (FPP, TPP, fantasy, elder scrolls)
Nośnik: BD/DVD

Zawartość Releasu:
• The Elder Scrolls V: Skyrim / pełna polska i angielska wersja językowa
• The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard / pełna polska i angielska wersja językowa
• The Elder Scrolls V: Skyrim - Dragonborn / pełna polska i angielska wersja językowa
• The Elder Scrolls V: Skyrim - Hearthfire / pełna polska i angielska wersja językowa
• High Resolution Texture Pack


WYMAGANIA SPRZĘTOWE
Zalecana specyfikacja:
• System operacyjny: Windows XP / Windows 7,
• Procesor: Quad Core 2.6 GHz,
• Pamięć: 2 GB RAM (4 GB Windows 7),
• Karta graficzna: karta grafiki 1GB (GeForce GTX 260 lub lepsza),
• Dysk twardy: 15 GB wolnego miejsca,
• Karta dźwiękowa: Kompatybilna z Direct X

Screeny:
http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=10095
http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=11447
http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=11716
http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=11892


• The Elder Scrolls V: Skyrim to kolejna część serii cRPG autorstwa zespołu Bethesda Softworks. Ponownie odwiedzamy w niej kontynent Tamriel, a fabuła tym razem obraca się wokół powrotu do tej krainy pradawnej rasy smoków.
Akcja toczy się 200 lat po wydarzeniach opowiedzianych w grze Oblivion. Gracze wcielają się w jednego z ostatnich bohaterów parających się profesją dovahkiina, czyli łowcy smoków. Do niedawna wydawało się, że potężne monstra są już tylko wspomnieniem, ale pewnego dnia pokryte łuskami bestie znów zaczynają pojawiać się na niebie, a przepowiednia zwiastuje nadejście Alduina, boga zniszczenia, który przyjmuje postać smoka. Walcząc z tymi groźnymi potworami przejmujemy ich dusze oraz zdolności, czyli tak zwane Krzyki. Za ich pomocą możemy spowolnić czas, odepchnąć przeciwników niewidzialną energią, a nawet wezwać na pomoc sprzymierzonego smoka. Wiele tego typu umiejętności otrzymujemy po odnalezieniu pradawnych słów, ukrytych w nordyckich podziemiach.

• The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard
The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard jest pierwszym dużym dodatkiem typu DLC do bestselerowej gry cRPG autorstwa studia Bethesda Softworks. Fabuła rozszerzenia koncentruje się wokół potężnego wampirzego lorda, który przy użyciu tytułowych prastarych zwojów zamierza na zawsze spowić kontynent Tamriel mrokiem. Jego plan starają się powstrzymać łowcy wampirów - tytułowi Dawnguard.
Oś fabularną The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard stanowi powrót lorda wampirów, Harkona, który używając Zwojów Starszych usiłuje zniszczyć słońce i sprowadzić na świat wieczne ciemności. Na drodze krwiopijcy staje zakon łowców wampirów – Dawnguard. Dovahkiin, główny bohater gry, musi na jakiś czas przerwać polowanie na smoki, by wziąć udział w tym konflikcie po jednej, bądź drugiej stronie.

• The Elder Scrolls V: Skyrim - Hearthfire
The Elder Scrolls V: Skyrim – Hearthfire to drugi dodatek DLC do piątej części popularnej serii cRPG – The Elder Scrolls, który pozwala graczom zbudować i urządzić własny dom, zaadoptować dzieci oraz sprawdzić się jako głowa rodziny lub opiekunka domowego ogniska.
Rozszerzenie pozwala wznieść własny dom (lub kilka) w świecie gry, bez korzystania z dodatkowych edytorów. Proces jest dość skomplikowany i wieloetapowy. Najpierw kupujemy ziemię w wybranej części świata Skyrim. Następnie na stole kreślarskim projektujemy wygląd budynku. Zbudowanie wymarzonego domu wymaga zgromadzenia sporej ilości materiałów i przerobienia ich na poszczególne elementy, takie jak gwoździe, zamki, zawiasy itp. Jeśli jednak na myśl o żmudnym zbieraniu surowców tracimy zapał do zabawy w budowniczego, twórcy przyszli z pomocą dając możliwość zatrudnienia zarządcy, który zajmie się kupnem potrzebnych materiałów. Może on także zapewnić transport w postaci wierzchowca lub powozu. Ci, którzy lubią we własnym pokoju rozkoszować się pięknem muzyki chętnie opłacą osobistego barda.

• The Elder Scrolls V: Skyrim – Dragonborn
Dragonborn to trzeci oficjalny dodatek dla wydanej w 2011 roku gry cRPG The Elder Scrolls V: Skyrim.
Fabularne rozszerzenie przenosi nas do Solstheim, który jest pokrytym śniegiem skrawkiem lądu leżącym na północny wschód od morskich brzegów prowincji Skyrim. Zmierzymy się tam z Miraakiem - czyli pierwszym Dragonbornem.
Akcja dodatku rozgrywa się na mroźnej wyspie Solstheim znajdującej się na północny wschód od prowincji Skyrim, znanej również z drugiego rozszerzenia do The Elder Scrolls III: Morrowind z 2003 roku. Mimo upływu ponad 200 lat od czasu, kiedy gracze mieli okazję po raz pierwszy postawić stopy na jej brzegach, mieszkańcom tego lądu udało się zachować niezależność, a liczne frakcje z kontynentu nadal walczą tu o wpływy.
Fabuła skupia się na tajemniczym Miraaku - czyli pierwszym Dragonbornie, który przed setkami lat popadł w obłęd i zaginął w odmętach czasu. Był on obdarzony podobnymi umiejętnościami co główny bohater gry i potrafił wykorzystywać do własnych celów siłę oraz moc smoków. W trakcie przygody gracze muszą, między innymi, powstrzymać obłąkańca przed ponownym objęciem władzy nad wyspą. Dragonborn wprowadza także wiele nowych elementów do gameplay'u. Zdecydowanie najważniejszym jest możliwość dosiadania smoków i wzniesienia się wraz z nimi w przestworza. Gracze mogą liczyć także na nowe rodzaje przeciwników, broni, mocy oraz pancerzy, które urozmaicą rozgrywkę.
_____________________________________________________________
RELEASE NOTES:
1- Unpack, burn or mount
2- Install the game
3- Copy the cracked content from PROPHET dir
4- Go To Hell!

NOTE:
Use SkyrimLauncher.exe in the main gamedir to set polish or english sound. You can select active DLC content in the launcher (Data Files tab). All DLCs should be enabled by default.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(2) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-02-13 17:35:59 [Aktualizuj]
kucharek233
kucharek233
Napisano: 2014-01-13 16:18
 
Wszystko działa ok polecam
adamrr22
adamrr22
Napisano: 2014-02-09 15:04
 
@kucharek233
Proszę o pomoc przy instalacji
adamrr22
adamrr22
Napisano: 2014-02-09 15:07
 
Czy ktoś ściągał jeszcze tego torrenta ?
Proszę o pomoc przy instalacji.
PanzerTurtle
PanzerTurtle
Napisano: 2014-03-27 13:55
 
Czym to otworzyć? Jak zainstalować? HELP!!!
zopka20000
zopka20000
Napisano: 2014-05-24 17:38
 
PanzerTurtle polecam http://www.dobreprogramy.pl/DAEMON-Tools-Lite,Program,Windows,12708.html i wbij sobie to na tlumacz :
1- Unpack, burn or mount
2- Install the game
3- Copy the cracked content from PROPHET dir
4- Go To Hell!
patryktruck
patryktruck
Napisano: 2015-11-11 15:01
 
Działa ?
Jaczek1
Jaczek1
Napisano: 2016-09-05 18:59
 
Hula az milo :)
7151900
7151900
Napisano: 2016-09-21 19:32
 
jak to zainstalowac?
morgot666
morgot666
Napisano: 2016-10-14 09:45
 
widze że gimbaliści już tu są, za długo was ekipa z torrenty_org niańczyła, na bit nova nie będzie tak łatwo :)
legit
legit
Napisano: 2018-04-22 20:05
 
czemu brakuje u mnie PROPHET dir?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse