Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: AutoCAD LT 2014 (x64) [PL]

AutoCAD LT 2014 (x64) [PL] torrent
Dodał: Anonimowy
22.11.2013 13:39
Kategoria: Projektowanie

Rozmiar: 1.48 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
AutoCAD® LT 2014
system -windows x64
projektowanie,grafika

Przyspiesz tworzenie dokumentacji projektu dzięki oprogramowaniu Autodesk® AutoCAD® LT 2014 do kreślenia 2D, które jest teraz dostepne dla systemu Windows® 8.
Zwiększ zaangażowanie partnerów korzystając z narzędzi do współpracy przy projektowaniu, umieszczaj projekty w rzeczywistym otoczeniu dzięki mapom na żywo i funkcjom lokalizacji geograficznej.
Ponadto dzięki wielu usprawnieniom oszczędzającym czas, oprogramowanie AutoCAD LT przyspiesza proces roboczy projektowania.


Mapy na żywo Nowość

Połącz projekt z rzeczywistym otoczeniem za pomocą biblioteki układów współrzędnych, która umożliwia zastosowanie map na żywo bezpośrednio w obszarze rysunku programu AutoCAD.


Kanały danych projektu Nowość
Narzędzia do współpracy zwiększają zaangażowanie partnerów.


Karty plików Nowość
Karty plików w oprogramowaniu do kreślenia 2D umożliwiają szybkie przełączanie między otwartymi rysunkami lub tworzenie i otwieranie dodatkowych rysunków.


Inteligentny wiersz poleceń (ulepszony)
Interfejs wiersza poleceń zawiera teraz funkcje autokorekty, adaptacyjne sugestie i sugestie synonimów. Autouzupełnianie obsługuje teraz wyszukiwanie wewnątrz ciągów.


Szyki skojarzone
Oszczędzaj czas, określając i utrzymując zbiór zależności między obiektami w szyku, które można łatwo edytować, aby sprawdzać różne koncepcje projektowe.Połączenie z usługą Autodesk 360
Program AutoCAD LT oferuje bezpośrednią integrację z usługami Autodesk® 360 w chmurze, umożliwiając przechowywanie, udostępnianie i przeglądanie rysunków w chmurze.

witaminka w srodku
sprawdzona aktywacja- dziala
powodzenia

wiecej informacji tutaj -

http://www.autodesk.pl/
Ocena użytkowników Help
Działa(1) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-11-21 19:56:52 [Aktualizuj]

Podobne torrenty

mar_nawr
mar_nawr
Napisano: 2020-11-20 15:24
 
seeda proszę
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse