Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Alone in the Dark 4: The New Nightmare [ MULTI5] [ENG] [NTSC]

Alone in the Dark 4: The New Nightmare [ MULTI5] [ENG] [NTSC] torrent
Dodał: sonykaszub
15.11.2013 00:21
Kategoria: PS2

Rozmiar: 4.17 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 2
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
wersja językowa: angielska

Alone in the Dark 4: The New Nightmare data premiery gry na PS2:

25 września 2001 ( światowa data premiery )
25 września 2001 ( Europejska premiera PAL )


przygodowe gry akcji, horror

DarkWorks: producent
Atari / Infogrames : wydawca

Tryb gry: single player
Wykorzystuje: karta pamięci


Klasyczny surival-horror. Wcielamy się w jedną z dwóch różnych postaci (Edward Carnby oraz Aline Cedrac). W trakcie gry rozwiązujemy niezbyt skomplikowane zagadki, a także staczamy widowiskowe pojedynki z przerażającymi stworami.

Alone in the Dark 4: The New Nightmare to kolejna odsłona słynnej serii survival-horrorów. Należy jednocześnie zaznaczyć, iż omawiany produkt w znacznym stopniu różni się od swych poprzedników. Tytuły z pierwotnej trylogii Alone in the Dark ukazywały się w latach 1992-1995. Były to jedne z pierwszych gier, w których mogliśmy obserwować trójwymiarową postać poruszającą się po przygotowanym przez producentów dwuwymiarowym środowisku. The New Nightmare powstał natomiast znacznie później. Gra pod wieloma względami przypomina kultową serię Resident Evil. Omawiany tytuł równolegle ukazał się na PC, PSX oraz PS2. Opisywana wersja prezentuje bardzo zbliżony poziom do pozostałych edycji The New Nightmare. Z oczywistych względów wygląda znacznie lepiej od gry wydanej na pierwszą generację konsoli PlayStation. Opisywany tytuł powstał wyłącznie z myślą o pojedynczym graczu.

W trakcie zabawy po raz kolejny mamy okazję wcielić się w postać detektywa Edwarda Carnby’ego, doskonale znanego miłośnikom omawianej serii. Główny bohater tym razem wyrusza na Wyspę Cieni, na której odnaleziono ciało jego najlepszego przyjaciela – Charlesa Fiske’a. Carnby pragnie pomścić jego śmierć, a także ustalić cel prowadzonych przez zamordowanego mężczyznę badań. Co ciekawe, wspomniany detektyw nie jest jedyną grywalną postacią The New Nightmare. Gracz może się też bowiem wcielić w postać towarzyszącej Edwardowi Aline Cedrac. Warto jednocześnie zauważyć, iż autorzy w sprytny sposób rozdzielili te dwie postaci. Śmigłowiec, którym podróżowali bohaterowie gry ulega bowiem w awarii w wyniku czego Edward i Aline lądują w różnych miejscach tajemniczej posiadłości.

Producenci gry przygotowali dwa odrębne wątki. W zależności od wybranej przez siebie postaci gracz rozwiązuje inne zagadki i stacza pojedynki z różnymi typami potworów. Wątek Carnby’ego nastawiony jest w głównej mierze na konieczność staczania dużej ilości pojedynków. Wspomniany detektyw jest jednak dobrze uzbrojony. Aline rozwiązuje z kolei różnorakie zagadki. W początkowej fazie gry musi ona również unikać większości walk, gdyż została wyposażona jedynie w latarkę, pozwalającą chwilowo odstraszyć wybrane typy stworów. Wspólny element obu kampanii stanowią natomiast fragmenty badanej posiadłości.

Warto również dodać, iż gracz w trakcie zabawy spotyka kilka postaci niezależnych, od których może otrzymać cenne informacje. W grze nie zabrakło również licznych bossów. Pojedynki z potworami są zazwyczaj dość trudne, tym bardziej, iż stan gry zapisuje się wyłącznie w określonych miejscach. Oprawa wizualna The New Nightmare prezentuje stosunkowo wysoki poziom wykonania. Sterowane przez gracza postaci zostały wykonane bardzo szczegółowe. Istotną rolę odgrywa również sprytna gra świateł, potęgująca odczucie osamotnienia w wyjątkowo niekorzystnym środowisku.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-06-15 21:39:57 [Aktualizuj]
Napisano: 08.08.2022 19:06
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse