Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Tony Hawk's Pro Skater 3 [PC] [PL]

Tony Hawk's Pro Skater 3 [PC] [PL] torrent
Dodał: canpol
14.10.2013 14:41
Kategoria: Sportowe

Rozmiar: 121.62 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Screeny:

http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=9849


Tony Hawk's Pro Skater 3 to kolejna część znanej już serii gier sportowych traktujących o niesamowitych wyczynach i ewolucjach wykonywanych przy użyciu deskorolki. W stosunku do poprzedniczek nie uległ zmianie charakter i styl samej gry, jednak autorzy wprowadzili sporo ulepszeń jeżeli chodzi o samą grafikę, efekty dźwiękowe, a także nowe możliwości rozgrywki.

Możemy wykonywać wiele różnych ewolucji w ogromnym dynamicznym środowisku, na ulicach wielkich miast, pośród poruszających się pieszych i samochodów czy w korkach ulicznych. Mapy umiejscowiono w sześciu miejscach, po których możemy się poruszać: Skater's Island, Rio de Janeiro, Los Angeles, Kanada, Tokio oraz Paryż.

Nowością jest możliwość konstruowania swoich własnych skateparków przy użyciu najróżniejszych ramp, najazdów, half-pipe’ów, poręczy czy murków, a także własnych zawodników, korzystając z całej gamy poszczególnych cech, odpowiednich okularów, fryzury, tatuaży, itp. Standardowo zaimplementowani zostali najsłynniejsi zawodnicy tego sportu, jak Tony Hawk, Steve Caballero, Rune Glifberg, Eric Koston, Bucky Lasek, Rodney Mullen, Chad Muska, Andrew Reynolds, Geoff Rowley, Elissa Steamer oraz Jamie Thomas.

Trójwymiarowy engine graficzny.
Zmienne warunki atmosferyczne.
Opcja gry w trybie single i multiplayer.
Proste sterowanie, dzięki któremu gra nie nastręcza zbytnich trudności.
Niezaprzeczalna grywalność.

Tryb gry: single / multiplayer Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna

wymagania sprzętowe:

Pentium III 500MHz, 64MB RAM, 16 MB akcelerator 3D
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(1) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-06-10 14:31:39 [Aktualizuj]
Napisano: 16.06.2021 04:41
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse