Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: HIGH GROW 4.20 [PL]

HIGH GROW 4.20 [PL] torrent
Dodał: canpol
01.10.2013 14:22
Kategoria: Symulatory

Rozmiar: 3.66 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
HighGrow to wirtualna hodowla marihuany. Na ekranie swojego monitora możemy zaobserwować jak rozwijają się zielone krzaczki. Musimy je podlewać nawozić i najprzyjemniejsza rzecz na koniec - ścinać! Do wyboru mamy kilkanaście wirtualnych nasion. Są one dokładnie opisane. Gra jest spolszczona!

1. Do wyboru mamy kilkanaście nasion (zależy od wersji programu). Są one dokładnie opisane; możemy się dowiedzieć skąd pochodzi dane nasionko, w jakich warunkach powinno rosnąć i co sądzą o nim inni.
2. Oczywiście mamy wpływ na wygląd i działanie roślin. Możemy je podlewać, przycinać, nawozić itd. Tylko od nas zależy, czy roślina będzie wielka, rozłożysta i mocna, czy też będzie przypominać chudą, wyschniętą gałąź.
3. Hodowla takiej wirtualnej marihuany w HighGrow jest oczywiście całkowicie legalna. Można ją traktować jako zwyczajną rozrywkę.
4. Ten program może nas też nauczyć obchodzenia się z prawdziwymi roślinami.
5. Program ma wiele pożytecznych funkcji. Może uruchamiać się wraz ze startem systemu. Dostęp do niego możemy zablokować hasłem (sposób ściągnięcia hasła w dziale "Tricki" ;-)).
6. W hodowli pomaga nam wirtualny hodowca - Wally Weird (w trzeciej części programu zastępuje go Robbie Rasta), który doradzi nam, jak wyhodować doskonałe rośliny.
7. Po zakończeniu hodowli w HighGrow możemy ściąć roślinę i wydrukować "Certyfikat hodowcy".

Wymagania:

Windows 98/Me/2000/XP
256MB RAM
Pentium IV
Sound Card

Screeny: http://img.youtube.com/vi/E-gaorFOTbA/0.jpg
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2017-03-23 15:08:35 [Aktualizuj]
Napisano: 26.02.2021 07:31
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse