Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: D DRIVING SCHOOL 5.1 - EUROPE EDITION [MULTI-5]

D DRIVING SCHOOL 5.1 - EUROPE EDITION [MULTI-5] torrent
Dodał: canpol
29.09.2013 13:54
Kategoria: Symulatory

Rozmiar: 145.67 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
3D Driving-School 5.1

Driving-School to edukacyjny symulator, który uczy użytkownika jak powinien poruszać się samochodem w ruchu miejskim.

3D Driving-School przypomina klasyczne symulatory z gier komputerowych. Aplikacja cechuje się jednak tym, że zadaniem użytkownika jest w niej realizacja poleceń instruktora jazdy i ekstremalne uważanie na obowiązujące przepisy ruchu drogowego. W efekcie, zamiast wyścigów czy ucieczek przez policją 3D Driving-School oferuje możliwość nauczenia się zasad pierwszeństwa na skrzyżowaniach, znajomości znaków ulicznych, przestrzegania prędkości pojazdu, świateł ulicznych, patrzenia w lusterka, itd. 3D Driving-School oferuje różne warunki pogodowe oraz trasy. Program pozwala testować pojazdy dla praw jazdy kategorii A (motocykle, quady) oraz B (osobowe).

3D Driving-School to doskonałe narzędzie, które w bardzo obrazowy sposób pomoże wszystkim kursantom nauki jazdy kat. A i B nauczyć się przepisów ruchu drogowego.( Fajne jest to ze mozna grzać pełną parą a instruktor tylko siedzi spanikowany i nie zatrzymuje nam auta chyba ze spowodujemy kraksę.)

wymagania: CPU: 1.0 - 1.5 GHZ, 256 RAM, 300 MB HDD, Karta graficzna: 128 RAM

Screeny : http://3d-driving-school.e-programy.pl/galeria/1
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-03-07 01:38:23 [Aktualizuj]
Napisano: 25.02.2021 14:16
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse