Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: BLOBBY VOLEY 2 FULL [PL]

BLOBBY VOLEY 2 FULL [PL] torrent
Dodał: canpol
26.09.2013 18:45
Kategoria: Sportowe

Rozmiar: 5.32 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Blobby Volley 2 to zabawna gra sportowa, w której gracze przejmują kontrolę na sympatycznymi żelkami. Mamy okazję rozgrywać mecze siatkówki plażowej. Toczą się one do momentu zdobycia 15 lub więcej punktów (o 2 punkty więcej od przeciwnika). W kolejnej wersji udało się wyeliminować kilka błędów oraz dodano szereg modyfikacji i nowości.

Blobby Volley 2 umożliwia rozgrywanie meczy w dwie osoby na jednym komputerze. Dostępny jest również tryb pozwalający na prowadzenie gry online.

Zabawna forma postaci biorących w niej udział, przyjemna dla oka grafika oraz możliwość rozgrywki sieciowej, sprawiają, że gra w Blobby Volley, może być naprawdę przyjemną zabawą na dłuższy czas.

Minimalne Wymagania:
Procesor: 200 MHz
Pamięć RAM: 16 MB
Karta graficzna: brak danych
Wolne miejsce na dysku: 2 MB
Karta dźwiękowa: brak danych
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(1)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-01-17 09:29:32 [Aktualizuj]
Napisano: 16.06.2021 03:46
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse