Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Halloween 1-9 (kolekcja) (1978-2009) [DVDRip.RMVB] [Lektor PL]

Halloween 1-9 (kolekcja) (1978-2009) [DVDRip.RMVB] [Lektor PL] torrent
Dodał: Anonimowy
17.08.2013 20:33
Kategoria: Horror

Rozmiar: 3.77 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
User image

Halloween – seria horrorów (slasherów) filmowych produkcji amerykańskiej, zapoczątkowana przez Johna Carpentera w 1978 roku.
We wszystkich częściach, oprócz trzeciej, czarnym charakterem jest Michael Myers, zabijający w brutalny sposób ludzi zbiegły pacjent szpitala psychiatrycznego.

Lista filmów z serii:

Halloween (Halloween, 1978, reż. John Carpenter). Był to pierwszy film z serii, zrealizowany za minimalne koszty, który przyniósł twórcom wielki rozgłos, a z ekipy aktorskiej uczynił gwiazdy kina. Dziś uznawany jest za klasyk, a w bazie filmowej The Internet Movie Database posiada jedną z najwyższych średnich wśród filmów grozy, dobiegającą 8,0.

Halloween 2 (Halloween II, 1981, reż. Rick Rosenthal). Pierwszy sequel Halloween. Zdobył dwie nominacje do prestiżowej nagrody Saturna. Przez liczne grono odbiorców uważany za ostatni dobry film z Michaelem Myersem (lub też jedyną dobrą kontynuację).

Halloween 3: Sezon czarownic (Halloween III: Season of the Witch, 1982, reż. Tommy Lee Wallace). Trzecia część Halloween, która jako jedyna nie przedstawia wątku Michaela Myersa. Pierwotnie miał to być początek nowej serii filmów Halloween; John Carpenter co roku miał wydawać horrory związane ze świętem duchów, jednak plan nie spodobał się fanom dwóch poprzednich części i należało przywrócić postać psychopaty w białej masce.

Halloween 4: Powrót Michaela Myersa (Halloween 4: The Return of Michael Myers, 1988, reż. Dwight H. Little)

Halloween 5: Zemsta Michaela Myersa (Halloween 5: The Revenge of Michael Myers, 1989, reż. Dominique Othenin-Girard)

Halloween 6: Przekleństwo Michaela Myersa (Halloween 6: The Curse of Michael Myers, 1995, reż. Joe Chappelle)

Halloween: 20 lat później (Halloween H20, 1998, reż. Steve Miner). Siódma część Halloween, trzeci film z udziałem Jamie Lee Curtis. W kinach film odniósł spory sukces kasowy.

Halloween: Resurrection (Halloween: Resurrection, 2002, reż. Rick Rosenthal)

Halloween (Halloween, 2007, reż. Rob Zombie). Remake oryginalnego Halloween w reżyserii muzyka rockowego Roba Zombie. Film spotkał się ze skrajnym przyjęciem ze strony widzów i krytyki.

Halloween II (Halloween 2, 2009, reż. Rob Zombie). Kolejny remake Roba Zombie. Jest to kontynuacja remake'u z 2007 roku.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-09-13 17:37:09 [Aktualizuj]
Napisano: 28.01.2022 17:06
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse