Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Microsoft Office 2013 Professional Plus [PL] [x86] [.iso] [Aktywator]

Microsoft Office 2013 Professional Plus [PL] [x86] [.iso] [Aktywator] torrent
Dodał: Anonimowy
12.08.2013 20:59
Kategoria: Biurowe

Rozmiar: 726.73 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Microsoft Office 2013 Professional Plus 32-bit

Pierwszą rzeczą widoczną po otwarciu pakietu Microsoft Office jest przejrzysty, nowy wygląd. Jednak funkcje, które znasz i z których korzystasz, są wciąż obecne. Towarzyszą im też nowe funkcje stworzone z myślą o oszczędzaniu Twojego czasu. Nowy pakiet Office współdziała też ze smartfonami, tabletami i chmurą, nawet na komputerach bez zainstalowanego pakietu Office. Teraz zawsze masz dostęp do swoich ważnych plików, niezależnie od tego, gdzie jesteś i z jakiego urządzenia korzystasz.

Logowanie do pakietu Office w razie potrzeby

Zainstaluj pakiet Office przy użyciu konta Microsoft.
Przesyłaj strumieniowo programy pakietu Office na inny komputer.
Zapisuj pliki w usłudze SkyDrive w celu łatwego dostępu i udostępniania.
Zachowuj ustawienia osobiste, gdziekolwiek jesteś.

Pakiet Office dla całej rodziny

Masz dość udostępniania komputera całej rodzinie? Subskrypcja usługi Office 365 Premium dla Użytkowników Domowych umożliwia zainstalowanie pakietu Office na maksymalnie pięciu komputerach PC lub Mac. Dzięki temu wszyscy domownicy mogą korzystać z własnej kopii pakietu Office oraz ze swoich plików i ustawień.

Aktualizacje są stosowane automatycznie, więc zawsze będziesz korzystać z najnowszej wersji. Uzyskujesz dodatkowe 20 GB miejsca do magazynowania w usłudze SkyDrive, dzięki czemu dostęp do swoich plików — od list zadań do wykonania po prezentacje — możesz uzyskać z każdego miejsca. Każdego miesiąca dostajesz także 60 bezpłatnych minut na połączenia międzynarodowe w usłudze Skype, co umożliwia dzwonienie do znajomych i rodziny w ponad 40 krajach, nawet jeśli nie masz konta Skype.

Z pakietu Office możesz korzystać nawet bez używania swojego komputera. Gdy masz połączenie z Internetem, możesz za pomocą pakietu Office na żądanie tymczasowo przesyłać strumieniowo pełne wersje programów Word, Excel, PowerPoint, Access i Publisher na komputery z systemem Windows 7 (lub nowszym). Umożliwia to tworzenie dokumentów i pracę z dokumentami zapisanymi w usłudze SkyDrive.

Zapisywanie i udostępnianie plików w chmurze

Chmura to magazyn plików w sieci Web. Możesz uzyskać do niego dostęp za każdym razem, gdy znajdujesz się w trybie online. Teraz możesz łatwo zapisywać swoje pliki pakietu Office we własnej usłudze SkyDrive lub w witrynie swojej organizacji. Dzięki tym miejscom możesz uzyskiwać dostęp do swoich dokumentów programu Word, arkuszy kalkulacyjnych programu Excel i innych plików pakietu Office, a także udostępniać te elementy. Możesz nawet jednocześnie pracować razem ze współpracownikami nad tym samym plikiem.

Zapisywanie i udostępnianie plików w chmurze
Udostępnione spotkania

Dołączaj do spotkań online i udostępniaj slajdy programu PowerPoint, dokumenty programu Word, arkusze kalkulacyjne programu Excel oraz notatki programu OneNote. Pliki te są widoczne dla uczestników spotkań, nawet jeśli nie mają oni zainstalowanego pakietu Office.

Spotkanie online przy użyciu programu Lync
Więcej opcji rozpoczynania pracy

Zamiast wyświetlania pustego pliku możesz wybrać ostatnio używany plik lub ulubiony szablon. W programie OneNote możesz zalogować się i otwierać notesy z sieci Web lub z komputera.

Ekran startowy programu Word
Ulepszone polecenia Zapisz jako i Otwórz

Koniec z przeglądaniem i przewijaniem okien dialogowych. Najczęściej używane foldery są dostępne od razu. Możesz także przypiąć lokalizację, aby była zawsze dostępna.

Zapisywanie pliku w programie Word 2013
Łatwiejsze udostępnianie plików

Teraz programy pakietu Office oferują jedno miejsce, dostępne po wybraniu pozycji Plik > Udostępnij, w którym są zebrane wszystkie opcje służące do udostępniania plików innym osobom.

Innowacje

Office 2013 wykorzystuje chmurę znacznie bardziej od swoich poprzedników. Godne uwagi jest to, że domyślną lokalizacją zapisywania plików użytkownika jest przestrzeń SkyDrive. Ponadto, dane przechowywane w plikach chmury są zsynchronizowane z lokalną lokalizacją. Dzięki temu użytkownik także bez połączenia z Internetem jest w stanie modyfikować wszystkie dokumenty. Dodano też pełnoekranowy tryb odczytu. Przed utworzeniem dokumentu użytkownik może wybrać jeden z wielu motywów w programie PowerPoint:

widok prezentera,
prowadnice ułatwiające wyrównanie obiektów,
animacje przypięto do wstążki;

w programie Word:

edycja plików PDF.

Zalecane:

Procesor: procesor x86 lub 64-bitowy o częstotliwości 1 GHz lub szybszy z zestawem instrukcji SSE2.
1 GB pamięci RAM (wersja 32-bitowa); 2 GB pamięci RAM (wersja 64-bitowa)
3,0 GB wolnego miejsca na dysku.
Sprzętowe przyspieszanie grafiki wymaga karty graficznej zgodnej z programem DirectX 10 oraz rozdzielczości ekranu 1366x768.
System operacyjny: Windows 7, Windows 8, Windows Server 2008 R2 z programem .NET 3.5 lub nowszym.
Przeglądarka Internet Explorer 8 lub nowsza; Firefox 10 lub nowsza; Safari 5 (Mac) i Chrome 17.x.

Oryginalny obraz płyty iso + KMS nano Aktywator
Ocena użytkowników Help
Działa(1) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-10-25 18:06:37 [Aktualizuj]
kocorka
kocorka
Napisano: 2014-01-08 16:57
 
W aktywatorze wirus
boss102
boss102
Napisano: 2014-05-05 21:47
 
A CZEGO INNEGO SIĘ SPODZIEWAŁEŚ??
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse