Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Hinterland - Orc Lords A New Kingdom *2013* [Multi 4] [ENG] [Zaloga TSR]

Hinterland - Orc Lords A New Kingdom *2013* [Multi 4] [ENG] [Zaloga TSR] torrent
Dodał: andromedos
09.06.2013 10:35
Kategoria: Strategiczne

Rozmiar: 526.77 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Hinterland jest hybrydą dwóch gatunków: strategii i RPG, autorstwa niezależnego studia Tilted Mill Entertainment. Twórcy ci mają spore doświadczenie w dziedzinie gier strategicznych, wśród innych przygotowanych przez nich produkcji znajdują się takie tytuły jak Immortal Cities: Children of the Nile, Caesar IV, czy SimCity Societies.

Hinterland jest hybrydą dwóch gatunków: strategii i RPG, autorstwa niezależnego studia Tilted Mill Entertainment. Twórcy ci mają spore doświadczenie w dziedzinie gier strategicznych, wśród innych przygotowanych przez nich produkcji znajdują się takie tytuły jak Immortal Cities: Children of the Nile, Caesar IV, czy SimCity Societies.

Podobnie jak w wymienionych wyżej grach, także tutaj musimy zadbać o dobrobyt naszej lokalnej społeczności. Zajmujemy się rozbudową niewielkiej wioski znajdującej się na dzikich obrzeżach pewnego królestwa osadzonego w świecie średniowiecznego fantasy. Oczywiście w miarę upływu czasu i w wyniku naszych działań, osada rozrasta się i staje coraz bardziej okazała. By zapienić jej niezachwiany rozwój potrzebujemy niemałą ilość środków finansowych i surowców. Ich zdobycie nie jest wcale takie proste i wymaga eksploracji niebezpiecznych terenów otaczających nasze miasteczko. Wybieramy więc spośród naszych osadników grupkę bohaterów i wyruszamy na poszukiwania. Oczywiście w czasie kolejnych wypraw herosi zmierzą się z licznymi potworami i wykonają różnego rodzaju questy.

W miarę postępów w grze nasi bohaterowie zdobywają kolejne poziomy doświadczenia stając się tym samym coraz potężniejszymi. Możemy także nauczyć ich wielu umiejętności, między innymi wykuwania broni lub przygotowania specjalnych przedmiotów i mikstur. W Hinterland mamy do czynienia z taktycznym systemem walki, w którym premiowana jest współpraca pomiędzy członkami drużyny składającej się z trzech lub czterech postaci. Odpowiednie wykorzystanie ich możliwości nieraz okazuje się mieć kluczowe znaczenie dla losów potyczki.

Świat, który tu przemierzymy jest bardzo obszerny, a w dodatku generowany losowo przy każdym rozpoczęciu nowej gry. Dzięki temu możemy swoją przygodę możemy rozpoczynać wielokrotnie i za każdym razem mieć do czynienia z nieco innymi wyzwaniami.

Tryb gry: single player

wymagania sprzętowe:

Pentium 4 1.8 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 64 MB (GeForce 4 Ti4200 lub lepsza), 250 MB HDD, Windows XP/Vista
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-04-03 01:50:37 [Aktualizuj]
Napisano: 01.12.2021 12:48
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse