Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Rescue 2013: Everyday Heroes (2013) [RELOADED] [ENG] [.iso]

Rescue 2013: Everyday Heroes (2013) [RELOADED] [ENG] [.iso] torrent
Dodał: aladyn1234
04.06.2013 18:53
Kategoria: Symulatory

Rozmiar: 834.40 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Rescue 2013: Everyday Heroes
===================

Rescue 2013: Everyday Heroes data premiery gry
29 maja 2013 ( światowa data premiery )
obecnie brak planów wydania ( w Polsce )
symulatory, straż pożarna, elementy strategiczne
Screeny:http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=12122

[opis]
===================
Rescue 2013: Everyday Heroes to propozycja deweloperów z fińskiego studia Fragment Productions skierowana do graczy, którzy w dzieciństwie marzyli by zostać strażakami. Produkcja łączy jednak elementy symulacji i strategii ekonomicznej, co pozwala posmakować także nieco mniej widowiskowych aspektów funkcjonowania służb ratowniczych.

Gracz wciela się w rolę komendanta sporych rozmiarów jednostki strażackiej. Do jego obowiązków należy kierowanie podległymi mu strażakami w trakcie akcji ratowniczo-gaśniczych, ale nie tylko. Równie ważnym elementem zabawy jest zarządzanie komendą, w tym m.in. prowadzenie polityki kadrowej, szkolenie personelu, zakup specjalistycznego sprzętu oraz utrzymywanie w ciągłej gotowości bojowej ludzi i maszyn.

Rescue 2013: Everyday Heroes oferuje trzy warianty rozgrywki - management mode (tryb z naciskiem na elementy zarządzania), action mode (tryb z naciskiem na elementy akcji) i free play (swobodna gra). W trakcie zabawy, gracze mogą dowodzić zespołem strażaków dobranym spośród galerii 40 postaci, z których każda posiada własną historię oraz nieco inne predyspozycje i umiejętności. Twórcy gry zadbali również o bogaty asortyment sprzętu, z jakiego skorzystać można podczas wykonywania zróżnicowanych zadań.

Jakość oprawy audiowizualnej wskazuje wyraźnie na niskobudżetowy charakter produkcji. Trójwymiarowe środowisko graficzne odznacza się relatywnie niewielkim stopniem uszczegółowienia modeli postaci i obiektów w grze.


[wymagania]
===================
Pentium 4 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza), Windows XP/Vista/7

[instalacja]
===================
1. Wypal obraz płyty lub zamontuj w wirtualnym napędzie
2. Zainstaluj grę.
3. Przegraj z płyty zawartość katalogu CRACK do ...\Rescue2013_Data\Managed\
4. Graj
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-04-12 12:27:56 [Aktualizuj]
Napisano: 16.04.2021 15:20
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse