Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Clive Cussler - Świety kamień [Audiobook PL] [mp3@48kbps]

Clive Cussler - Świety kamień  [Audiobook PL] [mp3@48kbps] torrent
Dodał: aspire5610
28.05.2013 22:39
Kategoria: w wersji Audio

Rozmiar: 242.23 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Autor: Cussler Clive, Dirgo Craig
Tytuł: Swiety kamien
Format: mp3@48
Czas trwania: 11:45,28


OPIS :

Grenlandia. Amerykanski naukowiec natrafia w lodowej grocie na tajemniczy obiekt sprzed tysiecy lat.
Londyn. Arabscy terrorysci planuja atak podczas sylwestrowego koncertu Eltona Johna.
Arabia Saudyjska. Opetany zadza zemsty amerykanski miliarder celuje w samo serce islamu: w pielgrzymów zmierzajacych do Mekki i Czarny Kamien, najswietsze miejsce muzulmanów.

Jesli on i terrorysci zrealizuja swe cele, miliony ludzi straci zycie. A jesli wykorzystaja tajna bron - grenlandzkie znalezisko, nikt juz nie bedzie bezpieczny.
Jedyna nadzieja dla swiata jest "Oregon". Splatajac brawurowa akcje z historia i najnowoczesniejsza technika, mistrz sensacji i przygody trzyma nas w najwyzszym napieciu, gdy kapitan Cabrillo, bohater Zlotego Buddy, i jego zaloga prowadza smiertelny wyscig z czasem...
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-06-20 16:18:10 [Aktualizuj]
Napisano: 02.10.2022 14:10
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse