Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Star Wars - kolekcja (105 szt.) [.pdf] [PL]

Star Wars - kolekcja (105 szt.) [.pdf] [PL] torrent
Dodał: Anonimowy
21.05.2013 17:54
Kategoria: Fantastyka, sci-fi

Rozmiar: 160.17 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
kolekcja 105 ebooków Star Wars, wersje polskie oczywiście. Nie ma tutaj serii Legacy i Old Republic. Cała NEJ, Młodzi Rycerze, Duologia Ręka Thrawna, Trylogia Koreliańska, Kryzys Czarnej Floty, Trylogia Akademia Jedi, X-WINGI, Trylogia Thrawna, Wojny Łowców Nagród, powieści do epizodów I-VI, Uczeń Jedi i wiele innych pojedyńczych książek. Ponumerowane wg chronologii dołączonej w postaci pliku .doc
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-02-13 16:18:16 [Aktualizuj]
Tagi star_wars ebook ksiazki thrawn x_wingi x_wing epizod episode clone sith jedi mroczne widmo nowa nadzieja
Napisano: 27.11.2021 02:50
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse