Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Metal Gear Rising: Revengeance (2013) [RF] [LT+3.0] [ENG]

Metal Gear Rising: Revengeance (2013) [RF] [LT+3.0] [ENG] torrent
Dodał: derm
17.02.2013 21:18
Kategoria: Xbox 360

Rozmiar: 7.87 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Premiera świat: 19 lutego 2013
Premiera polska: 22 lutego 2013
Gatunek: Akcja
Producent: PlatinumGames
Wydawca: Konami
Dystrybutor: Galapagos Interactive

Metal Gear Rising: Revengeance to jedna z części uznanej serii gier skradankowych.

Historia opowiada o głównym bohaterze drugiej odsłony gry - Raidenie. Akcja rozgrywa się w czasach, gdy wojownik dopiero zaczął swoją transformację w cyborga. Tytuł pozwala graczom na bezstresową zabawę, bez konieczności znajomości poprzednich Metal Gearów.

W odróżnieniu od reszty produkcji spod tego szyldu, Rising skupia się na ciągłej akcji, cięciu, szlachtowaniu i zabijaniu. Oczywiście elementy stealth także znalazły tu swoje miejsce, ale są znacznie "żywsze", niż w poprzedniczkach. Główną atrakcją jest system "zan-datsu", co w wolnym tłumaczeniu oznacza "tnij i bierz". Osoba kontrolująca Raidena może wykonywać precyzyjne cięcia na swoich wrogach. Akcja na chwilę zwalnia, a my zakreślamy kontrolerem kierunki w jakich powędruje nasza katana. Można poszatkować praktycznie wszystko, od robotów, przez ludzi, po elementy otoczenia (oczywiście ścian raczej nie naruszymy w wielkim stopniu).

Tytuł napędza zupełnie nowy silnik graficzny dostosowany do platform PlayStation 3, Xbox 360 i komputerów osobistych.
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-11-29 12:23:00 [Aktualizuj]
Napisano: 25.01.2022 08:28
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse