Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Commodore OS Vision 1.0 beta6 [.iso] [en]

Commodore OS Vision 1.0 beta6 [.iso] [en] torrent
Dodał: Psikus1
02.02.2013 19:16
Kategoria: Dystrybucje

Rozmiar: 7.14 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Jest to jedna z biurkowych (do domowych zastosowań) dystrybucji GNU/Linux, oparta na dystrybucji Mint. System jest skastomizowany pod kątem entuzjastów marki Commodore, choć osobiście uważam, że trafi w gusta wielu. System ma ciekawie zaprojektowane motywy, jest prosty w obsłudze oraz - jako, że pochodzi od Debiana/Ubuntu/Minta (najbardziej od tego ostatniego) - posiada ogromną liczbę pakietów w repozytoriach. Pomimo, że jest to jeszcze beta, nie uświadczyłem poważnych mankamentów.

Co prawda napisałem w tytule o języku angielskim, jednak istnieje prosta możliwość zmiany na jeden z wielu języków (w tym polski). Wymaga to pobrania paczek danego języka z repozytoriów. Oczywiście dzieje się to automatycznie już podczas instalacji, która przebiega w bardzo prosty sposób.

Commodore nie podaje dokładnych wymagań sprzętowych, gdyż dystrybucja zaprojektowana jest pod ich maszyny, które de facto są klasy PC, jednak udało mi się zainstalować i użytkować system na poniższej konfiguracji:

CPU: Pentium D 3,20GHz
RAM: 2GB DDR2 533MHz
GPU: GeForce 6600 128MB
Znalazłem informacje, że Commodore OS Vision wymaga 8GB dysku, polecam jednak przeznaczyć więcej, gdyż 2 płyta (extras) zawiera sporo ciekawych dodatków

Muszę nadmienić, że instalacja potrafi się nie udać. Mi udało się postawić to dopiero za trzecim podejściem, ale uważam, że było warto ;)
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-09-22 23:24:35 [Aktualizuj]
Tagi linux linuks commodore distro dystrybucja dystrybucje linuksowe linuxowe mint debian ubuntu vision cosvision commodoreos
Napisano: 26.10.2021 22:28
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse