Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Last Call [.iso][ENG]

Last Call [.iso][ENG] torrent
Dodał:
01.02.2013 17:07
Kategoria: Symulatory

Rozmiar: 218.85 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Gatunek: Symulacja
Platformy: PC
Rok wydania: 2000
Nośnik: 1 CD
Tryb gry: Singleplayer
Wersja językowa: Angielska

Wymagania minimalne (wg producenta):
OS: Windows
CPU: 166 MHz
RAM 32 MB
Rozdzielczość 640 x 480
Karta dźwiękowa
DirectX 5


W grze wcielamy się w barmana. Jest to pełna humoru produkcja zręcznościowo-logiczna, w której musimy w odpowiednim czasie przygotowywać klientom drinki i zarobić określoną ilość kasy, by przejść do następnego etapu.

Gdy zaczynamy zabawę, naszym pierwszym zadaniem jest stworzenie postaci – wybieramy imię i płeć i to wszystko. Wtedy też zatrudnia nas nasza szefowa, właścicielka baru, w którym będziemy pracować i rzuca, że tak powiem, na głęboką wodę. Zgodnie z moimi poprzednimi słowami gracza zadaniem jest zarobienie wyznaczonej ilości kasy w określonym limicie czasu, a robimy to poprzez serwowanie dobrze przygotowanych drinków, które posmakują klientom. Czasami jednak wystarczy dać im prostego browca, bo niektórzy mają niespecjalnie wyszukane gusta.

INSTALACJA:
Wypakuj obraz
Nagraj obraz na płytę lub zamontuj obraz w systemie (np. przez Daemoon Tools Lite)
Uruchom plik bar.exe aby rozpocząć grę.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-11-13 19:21:47 [Aktualizuj]
Tagi last_call
Napisano: 26.02.2021 07:16
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse