Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Sniper Ghost Warrior[XBOX360][PAL][PL]

Sniper Ghost Warrior[XBOX360][PAL][PL] torrent
Dodał: derm
23.01.2013 17:34
Kategoria: Xbox 360

Rozmiar: 6.91 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik

Premiera świat: 25 czerwca 2010
Premiera polska: 25 czerwca 2010
Gatunek: Akcja / Strzelanka
Producent:CITY Interactive
Wydawca:CITY Interactive
Dystrybutor:CITY Interactive


Jak wygląda typowy dzień w Kolumbii? Z pewnością niezbyt kolorowo, zwłaszcza teraz. Wojna domowa niemal całkowicie pogrążyła kraj w pożodze i chaosie. Pal licho ludzi i ich sąsiedzkie zwady - poważniejszym zagrożeniem jest fakt, jakoby buntownicy opanowali główne kopalnie diamentów. Ludzie CIA donoszą, że zostały tam głęboko pod ziemią odkryte złoża uranu, których niewłaściwe zastosowanie zagraża nie tylko miejscowemu, lecz także globalnemu bezpieczeństwu. Rząd Stanów Zjednoczonych postanawia wkroczyć do akcji. Wysyła w sam wir walki oddział Delta Force, którego celem jest przywrócenie porządku.

Gracz wciela się w jednego z członków zespołu. Z tytułu łatwo wywnioskować, że specjalizacją protegowanego jest strzelectwo wyborowe. Nie jest to zatem w założeniach jedynie tępa strzelanina, w której z pieśnią na ustach należałoby sypać pestkami w zastępy wroga. Tutaj liczy się odpowiednie podejście, a sprawy wcale nie ułatwiają np. warunki pogodowe. Tutaj każdy żółtodziób może przekonać się, że niepomyślne wiatry przeklinają nie tylko marynarze. Na szczęście można skorzystać z paru sztuczek poprawiających wartość bojową. Jedną z ciekawszych możliwości jest kontrolowanie swego oddechu, aby nadmierne ruchy ciała nie odbiły się negatywnie na celności. Sniper daje możliwość podziwiania swoich najlepszych strzałów. Przy efektownym head-shocie kamera jest umiejscowiona za lecącym do celu pociskiem, co daje satysfakcjonujący efekt uśmiercenia oponenta.

Kampania oferuje sprawdzenie w warunkach bojowych wielu nowoczesnych i realnie istniejących karabinów snajperskich wraz z ekwipunkiem (M21 z tłumikiem, Barrett M107) czy innych zabawek: Beretta M9, czujniki ruchu, karabin wsparcia M249 oraz wiele innych. Jako członek Delta Force nie należy zapominać o wszechstronnym wyszkoleniu.

PS.
Znalazłem drobny błąd,mianowicie po wypakowaniu pilk .iso i .dvd mają różne nazwy.Aby wszystko grało należy zmienić nazwę pliku .iso z sgwx360
na singx360.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-01-24 17:03:31 [Aktualizuj]
Napisano: 25.01.2022 08:34
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse