Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Klip (2012) [DVDrip][LektorPL-IVO]

Klip (2012) [DVDrip][LektorPL-IVO] torrent
Dodał: hostcom
21.01.2013 19:53
Kategoria: Dramat

Rozmiar: 754.87 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Surowy portret luki pokoleniowej, w której młodzi ludzie oddają się destrukcyjnym zachowaniom grupowym. Narkotyki, seks i muzyka wyrażają ich sprzeciw wobec bolesnej rzeczywistości. Połączenie trudności dnia codziennego, scen miłości i braku zainteresowania młodymi ludźmi na tle społecznych problemów Serbii.

WIDEO: 608 x 336 Xvid
AUDIO: AC3 mp3 2xch.

Gatunek: dramat społeczny,
Rok Produkcji: 2012
Premiera Polska: 11 Styczeń 2013 (Piątek)
Czas Trwania: 100 minut
Scenariusz: Maja Miloš
Rezyseria: Maja Miloš
Obsada: Isidora Simijonović, Vukasin Jasnic, Sanja Mikitisin, Jovo Maksić, Monja Savić, Katarina Pesic, Sonja Janicic, Jovana Stojiljković,
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-01-28 19:20:05 [Aktualizuj]
Napisano: 27.10.2021 15:14
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse