Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Sid Meier's Colonization *1994* [ENG/RU] [REPACK] [CD] [.iso]

Sid Meier's Colonization *1994* [ENG/RU] [REPACK] [CD] [.iso] torrent
Dodał: Wo0t
19.01.2013 15:52
Kategoria: Stare gry/ROMS

Rozmiar: 4.81 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Gatunek: strategiczne, ekonomiczne, kolonizacyjne
Tryb gry: single player
Nośnik: 1CD / 3 FDD
Ocena gry: 8.5 / 10 (787)
Wymagania sprzętowe:

386DX 33MHz, 4MB RAM, SVGA 1MB

Opis:

Colonization to kolejna wielka gra Sid’a Meier’a twórcy takich hitów jak Railroad Tycoon, Pirates czy Civilization. Obejmujemy tu przewodzenie nad grupą osadników wywodzących się z czterech narodowości: Hiszpanów, Anglików, Holendrów oraz Francuzów przybyłych na nowy ląd w celu osiedlenia się, stworzenia kolonii, a ostatecznie ogłoszenia niepodległości i utworzenia nowego suwerennego państwa.

Nasze zmagania rozpoczynają się w roku 1500, zaraz po odkryciu ameryki, a kończą się w okolicach roku 1800, czyli okresie wielkiej amerykańskiej rewolucji. Od samego początku gra wymaga od nas ciągłego balansowania na krawędzi zależności ekonomicznych, militarnych, politycznych i gospodarczych. Dowodząc grupką osamotnionych na obcym lądzie kolonistów musimy wybudować miasta, stworzyć samowystarczalną infrastrukturę gospodarczą, ustanowić szlaki handlowe, zadbać o pozytywne stosunki dyplomatyczne z dzikimi nacjami zamieszkującymi nowe ziemie i z ciągle niezadowolonymi zwierzchnikami w europie oraz stworzyć silną armię, co w efekcie zaowocuje wyzwoleniem się spod zwierzchnictwa królów.

Jak wiadomo z historii droga do zwycięstwa nie będzie prosta, przez 300 lat kolonizacji stoczymy dziesiątki wojen z Indianami i wojskami rywalizujących potęg europejskich, odkryjemy tysiące kilometrów nowych ziem, podpiszemy setki traktatów pokojowych, ugod, itp., a wszystko to w imię wolności.

Screen:
http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=7922

=======================================

About & How to?

Gra uruchamia się przez emulator DOS'a dlatego wymagania minimalne są większe niż samej gry:

1. CPU 1.0 GHz
2. RAM 64 Mb
3. HDD 10 Mb

Voices:
1. Absented

Interface:
1. Russian
2. English

Installation instruction:
1. Burn to CD/DVD or mount using a virtual drive (Alcohol 52% or Daemon Tools)
2. Install Colonization
3. Play
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-09-23 16:36:31 [Aktualizuj]
Napisano: 16.05.2021 14:03
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse