Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.

Torrent: Hitman: Rozgrzeszenie - Hitman: Absolution v1.1 (2012) [SKIDROW] [Oxygen-RePack] [PL]

Hitman: Rozgrzeszenie - Hitman: Absolution v1.1 (2012) [SKIDROW] [Oxygen-RePack] [PL] torrent
Dodał: LastBox
15.01.2013 10:17
Kategoria: Akcja

Rozmiar: 7.72 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [4]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Tryb gry: single player
Wersja językowa: pełna polska wersja + napisy PL
Kategoria: gra akcji, TPP
Wymagania wiekowe: 18+

Minimalne wymagania sprzętowe:
system operacyjny: Windows Vista(SP2) / Windows 7(SP1),
procesor: dwurdzeniowy procesor Intel lub AMD taktowany częstotliwością 2 GHz,
2 GB pamięci RAM,
karta graficzna: NVIDIA GeForce 8600 lub AMD Radeon HD 2600 XT (512 MB, DirectX 10).
HDD: 27 GB

Zalecane wymagania sprzętowe
system operacyjny: Windows 7(SP1) /64-bitowy
procesor: Intel Core i7 lub AMD Athlon II X4,
4 GB pamięci RAM,
karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 260 lub ATI Radeon HD 5770 (DirectX 11).

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=10443

Piąta odsłona przygód słynnego zabójcy z charakterystycznym kodem kreskowym z tyłu głowy. W Hitman: Absolution Agent 47 zostaje zdradzony przez swoich dawnych pracodawców i wrzucony w samo centrum tajemniczego spisku. Najskuteczniejszy zabójca potężnej Agencji staje się teraz zaszczutą zwierzyną łowną i zmuszony jest wykorzystać swoje ponadprzeciętne umiejętności oraz doświadczenie, by przetrwać. Jego jedyną sojuszniczką jest znana z poprzednich części Diana Burnwood, która odgrywa teraz znacznie istotniejszą rolę.

Tytuł, podobnie jak poprzednie części cyklu, łączy w sobie cechy gry akcji i składanki, chociaż w tym wypadku większy nacisk położono przede wszystkim na filmowość i dynamikę zabawy. W przeciwieństwie do poprzedniczek Hitman: Absolution – oprócz regularnych poziomów „skradankowych” - zawiera etapy, gdzie użycie bezpośredniej siły jest konieczne. Twórcy postawili na dynamicznie reagujące na nasze poczynania otoczenie i zaimplementowali wiele wypełnionych akcją, oskryptowanych sekwencji, w których musimy wykazać się ponadprzeciętną zręcznością. W grze pojawia się także dynamiczny system osłon, a główny bohater potrafi posługiwać się dwoma pistoletami jednocześnie. Sprawia to, że rozgrywka swoim tempem znacząco różni się od tego, do czego zdążyli się przyzwyczaić fani cyklu.

Inną nowością jest duża liczba ułatwień, czyniących z Hitman: Absolution produkcję znacznie przyjaźniejszą dla niedoświadczonych graczy. Wśród nich jest między innymi specjalny tryb Instynkt, pozwalający nam widzieć trasy patrolu przeciwników. Twórcy postarali się jednak o to, by udobruchać graczy lubiących wyzwania – specjalnie dla nich został przygotowany ekstremalny poziom trudności. Innym ciekawym rozwiązaniem jest możliwość „ukrywania się na widoku” dzięki wykorzystaniu odpowiednich zdolności i elementów otoczenia w taki sposób, by nie przyciągać uwagi przeciwnika.

Gra została oparta na silniku Glacier 2, pozwalającym między innymi na odtworzenie zaawansowanej mimiki twarzy bohaterów za pomocą technologii motion-capture. To ostatnie dało twórcom okazję do zatrudnienia do głównych ról kilku popularnych filmowych aktorów (wśród nich są między innymi Keith Carradine i Marsha Thomason), którzy oprócz podkładania głosów swoim postaciom użyczają im także swoich podobizn. Innym przykładem „ożywienia” bohaterów jest wyposażenie ich w zaawansowane mechanizmy sztucznej inteligencji – przeciwnicy reagują dynamicznie na zmieniający się bieg wydarzeń i otoczenie.

INSTALACJA:
1. Zamontuj obraz / wypal na płytę
2. Zainstaluj grę
3. Skopiuj zawartość folderu SKIDROW do katalogu z grą
4. Wybór/zmiana języka: uruchom plik 'Launcher.exe'
5. Graj
Trailer
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(1) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2022-04-10 02:26:37 [Aktualizuj]
Tagi hitman 2012 2013 repack re_pack download pobierz


stefan.55
stefan.55
Napisano: 2013-01-17 20:43
 
zamontowane przez deamon tool'sa i niestety nie chodzi instalka :) dziekuje :) nie sciagajcie tego!!!!!
mysterious80
mysterious80
Napisano: 2013-01-18 03:34
 
20kilka coś błędów; i przez deamona i na wszelki przez magicISO - & wielki lipton :|
griego
griego
Napisano: 2013-01-18 18:16
 
dzieki za info,,
darek1710
darek1710
Napisano: 2013-03-16 12:36
 
6 trojanów Najlepiej niech ktoś usunie tą wstawkę.
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse