Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Windows 7 Black Windows Theme v 1.0 [ENG]

Windows 7 Black Windows Theme v 1.0  [ENG] torrent
Dodał: Mateo192
12.01.2013 21:26
Kategoria: Wygląd

Rozmiar: 12.70 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Zmień swój pulpit na niesamowite tapety w w swoim systemie Windows 7. Windows 7 Black Windows Theme zawiera 30 niesamowitych tapet na twój pulpit.

Ilość tapet: 30
Zmiana ikon: Tak
Wrsja: 1.0
Aktualny: Styczeń 06, 2013
Aplikacja współpracuje z systemami: Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Aby poprawnie zainstalować aplikacje na platformach Windowsowych takich jak Windows 7 czy Windows 8, należy uruchomić instalację aplikacji jako Administrator.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-04-10 17:01:20 [Aktualizuj]
Tagi windows_7_theme black_theme._addons tapety_windows
Napisano: 16.05.2021 13:25
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse