Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: uefa champions league 2006/07 (ENG) (DVD) (.iso)

uefa champions league 2006/07 (ENG) (DVD) (.iso) torrent
Dodał: russky
03.11.2012 22:26
Kategoria: Sportowe

Rozmiar: 2.59 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
producent: EA Sports
wydawca: Electronic Arts Inc.
dystrybutor PL: Electronic Arts Polska
kategoria: sportowe / piłka nożna
Język: Angielski

Data Premiery:
Świat: 20 marca 2007
Polska: 23 marca 2007

zobacz ten tytuł również na platformy: PS2360PSP
tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet | liczba graczy: 1-8
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

nośnik: 1 DVD

OPIS
UEFA Champions League 2006-2007 to kolejna odsłona firmowanej przez Electronic Arts futbolowej serii, nawiązującej do tytułowych rozgrywek Ligi Mistrzów. Jest to jedyny tytuł, mogący pochwalić się oficjalnymi licencjami, związanymi z tymi prestiżowymi zawodami piłkarskimi, a więc oferuje możliwość kontrolowania dowolnej spośród zaimplementowanych drużyn, mających swoje rzeczywiste odpowiedniki w Europie.

Nowość w stosunku do poprzednich części cyklu stanowi tryb Ultimate Team, wykorzystujący system tzw. kart kolekcjonerskich, który pozwala na sprawne zarządzanie kierowanym klubem. Umożliwia on zatem staranniejsze dobieranie piłkarzy i pracowników zespołu, a także dopracowywanie boiskowej strategii. Wspomniane karty można podzielić na kilka grup, z których każda zajmuje się innym aspektem rozgrywki. Umiejętne wykorzystanie atutów, odpowiadających przykładowo za trening i morale podnosi indywidualne umiejętności zawodników i zgranie całego zespołu. Istnieją także karty, które można wykorzystać jedynie na boisku w trakcie meczu. Aktywowanie ich w odpowiednim czasie wywołuje nagły wzrost określonych umiejętności, a także pozwala na skorzystanie z dodatkowych zagrań, dzięki czemu uzyskuje się lepszą kontrolę nad piłką i taktyczną przewagę.

UEFA Champions League 2006-2007 cechuje się technologią, oferującą płynne ruchy piłkarzy na boisku, a także niezależnym od otoczenia modelem fizycznym futbolówki, nadając rozgrywce realistyczny wygląd. Zachowanie zawodników i "łaciatej" wobec praw, którymi rządzi się fizyka, jest więc bardzo naturalne. Podobnie jak w innych grach piłkarskich od EA, tak i tym razem dostajemy do odblokowania sporą ilość opcji i bonusów, urozmaicających wirtualną zabawę. Obecny jest również tryb rozgrywki wieloosobowej dla maksymalnie ośmiu uczestników.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2019-10-02 20:15:22 [Aktualizuj]
Napisano: 16.06.2021 04:21
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse