Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Cabela's Dangerous Hunts 2013 [ENG] [Ali213]

Cabela's Dangerous Hunts 2013 [ENG] [Ali213] torrent
Dodał: Anonimowy
24.10.2012 08:42
Kategoria: Symulatory

Rozmiar: 5.58 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 4756

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Cabela's Dangerous Hunts 2013 [ENG] [Ali213]

Bazująca na licencji amerykańskiej sieci sklepów myśliwskich seria Cabela's Dangerous Hunts cieszy się sporą popularnością wśród entuzjastów strzelania do wirtualnych zwierząt. Specjalnie na potrzeby gry wydawca - koncern Activision produkuje kontrolery w kształcie strzelb, dzięki którym gracze mają okazję zwiększyć wrażenie uczestnictwa w polowaniu.

Tworząc Cabela's Dangerous Hunts 2013 deweloperzy ze słowackiego studia Cauldron pokusili się o kilka zmian w porównaniu z wcześniejszymi odsłonami cyklu. Przede wszystkim kampania główna opatrzona została tłem fabularnym. Ukazuje ono losy braci, których rozdzieliła tragiczna śmierć ojca zabitego przez niedźwiedzia grizzly. Po 10 latach rodzeństwo ma okazję zjednoczyć siły i zapolować na niebezpieczną bestię. Za scenariusz gry odpowiada Andrew Kreisberg, scenarzysta serialu Fringe, na granicy światów.

Poza kampanią główną gra oferuje m.in. kooperacyjny tryb Maneater. W tym wariancie zabawy dwóch graczy, korzystających z podzielonego ekranu, musi zmierzyć się z nacierającymi na nich kolejnymi falami dzikich zwierząt.

W odróżnieniu od wielu gier myśliwskich, rozgrywka w Cabela's Dangerous Hunts 2013 ma niewiele wspólnego z realistyczną symulacją polowań. Deweloperzy skoncentrowali się na emocjonującej, dynamicznej akcji, w której każdy chybiony strzał może oznaczać śmierć myśliwego. Do dyspozycji graczy oddano spory arsenał broni obejmujący m.in. kusze, pistolety i strzelby. Użycie tych ostatnich jest szczególnie zalecane dla nabywców gry w pakiecie z kontrolerem Top Shot Fearmaster. Innowacyjne urządzenie (przypominające z wyglądu samopowtarzalną strzelbę) wyposażone zostało w czujniki biometryczne. Pozwala to m.in. dostosować celność broni do tętna (im wyższe tętno gracza tym trudniej trafić w cel).

Od strony technicznej gra bazuje na rozwiązaniach z poprzedniej części. Ekipie studia Cauldron udało się jednak poprawić jakość strony wizualnej, a także zaimplementować bardziej dopracowaną sztuczną inteligencję zwierząt, dzięki czemu niektóre gatunki (np. wilki) potrafią polować w grupie i przejawiają charakterystyczne instynkty stadne.


Wymagania systemowe
Minimum:
OS: Windows XP 32-bit (with Service Pack 3)
Processor: Intel Core 2 Duo E2180 or AMD Athlon 64 X2 4000+ Socket AM2
Memory: 2 GB RAM

Screeny: http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=247182

Instalacja

Pobierz
Rozpakuj
Poczekaj na cracka
graj
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-12-15 10:20:41 [Aktualizuj]
Napisano: 24.02.2021 21:19
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse