Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Cabela's Hunting Expeditions [ENG] [Ali213]

Cabela's Hunting Expeditions [ENG] [Ali213] torrent
Dodał: Anonimowy
23.10.2012 09:12
Kategoria: Symulatory

Rozmiar: 4.88 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 5537

Kondycja:
 


» Komentarze [1]
» Obserwuj
» Zgłoś plik


Firmowana logiem amerykańskiej sieci sklepów z akcesoriami myśliwskimi seria gier akcji Cabela's na przestrzeni niespełna 10 lat doczekała się kilkunastu odsłon. Koncern Activision aktywnie rozwija markę, starając się dotrzeć do możliwie szerokiego kręgu graczy, czego przykładem jest Cabela's Hunting Expeditions.

Gra pozwala wcielić się w rolę myśliwego i zapolować na dorodne okazy dzikich zwierząt. Tym razem gracze mają sposobność wybrać się na tereny łowieckie m.in. w Ameryce Północnej i Afryce. Wirtualne polowania odbywają się w mocno urozmaiconym terenie, przy zmiennych warunkach pogodowych i o różnych porach dnia.

W porównaniu do wcześniejszych gier myśliwskich z cyklu Cabela's, w Hunting Expeditions nacisk położony został na swobodę działań. Gracz może dokładnie zaplanować każde polowanie i eksplorować teren w poszukiwaniu najlepszych łowisk (także przy użyciu pojazdów). W trakcie rozgrywki duże znaczenie ma precyzja strzałów. Mimo sporego arsenału dostępnych broni twórcy gry zaimplementowali opcję modyfikacji wyposażenia myśliwskiego (Gun Builder).

Od strony technicznej Cabela's Hunting Expeditions bazuje na rozwiązaniach znanych m.in. z Cabela's Big Game Hunter 2012. Silnik gry został poddany niewielkim modyfikacjom, co pozwoliło podnieść jakość oprawy audiowizualnej. Na uwagę zasługują przede wszystkim realistyczne modele zwierząt oraz bogate w detale otoczenie.

Wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2 GHz, 1 GB RAM (1.5 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 GT lub lepsza), 5 GB HDD, Windows XP(SP2)/Vista/7, łącze internetowe

Screeny: http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=249410

Instalacja:
Pobierz
Rozpakuj
Poczekaj na cracka
graj
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-07-24 17:42:05 [Aktualizuj]
kubsrs
kubsrs
Napisano: 2012-12-02 15:49
 
LIPA
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse