Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Euro Truck Simulator 2 (2012) [PL] [.iso]

Euro Truck Simulator 2 (2012) [PL] [.iso] torrent
Dodał: aladyn1234
21.10.2012 22:19
Kategoria: Symulatory

Rozmiar: 562.99 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Platforma: PC
Producent: SCS Software
Wydawca: Rondomedia
Dystrybutor: CD Projekt
Wydawca PL: CDP.pl / CD Projekt
Gatunek: Symulatory, ciężarówki
Premiera:
✓ 19 października 2012 ( światowa data premiery )
✓ 19 października 2012 ( data wydania w Polsce )
Tryb gry: single player
Nośnik: 1 DVD
Wymagania wiekowe: brak ograniczeń[screeny]
====================
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=16099

[opis]
====================
Następna część znanego symulatora samochodów ciężarowych z akcją rozgrywaną na terenie Europy, autorstwa firmy SCS Software. Wcielamy się w kierowcę pojazdu ciężarowego, a naszym zadaniem jest dostarczenie towaru do miejsca przeznaczenia w jak najkrótszym, optymalnym czasie. Twórcy postanowili wysłuchać wiernych fanów i wprowadzić sporą ilość poprawek w stosunku do pierwowzoru. Tytuł działa na zupełnie nowym silniku graficznym, który pozwolił na powiększenie mapy Europy, dodanie nowych miast i optymalizacji gry.

Euro Truck Simulator 2 to druga odsłona symulatora od SCS Software, w którym zasiadamy za sterami potężnych samochodów ciężarowych. Tytuł wprowadza szereg usprawnień w stosunku do poprzedniczki, które miały za zadanie urealnić rozgrywkę. Dla fanów tego typu pozycji cenną informacją powinien być fakt, że za grę odpowiadają między innymi ludzie pracujący wcześniej nad Hard Truck 18 Wheels of Steel – inną, całkiem niezłą produkcją o tej tematyce.

Autorzy projektując swoje dzieło skupili się przede wszystkim na dostosowaniu go pod kątem europejskich odbiorców. Dzięki temu po raz drugi zwiedzamy tysiące kilometrów dróg ciągnących się przez Stary Kontynent, trafiając do wielu znanych miast. Rozgrywka tradycyjnie polega na dowiezieniu wyznaczonego ładunku we wskazane miejsce, robiąc to najlepiej w jak najkrótszym czasie, popisując się po drodze sztuką umiejętnego prowadzenia ciężarówki.

Twórcy zadbali o licencje znanych marek, dzięki czemu pokierujemy pojazdami takich producentów jak Mercedes, Scania i wielu innych. Poszczególne ciężarówki przypominają zatem swoje rzeczywiste odpowiedniki. Bez problemu możemy także modyfikować ich wygląd. Pojawiła się bowiem możliwość aplikowania nowych halogenów i innych dodatków, a także zmiany malowania.

Deweloper postawił na symulacyjne podejście do tematu, co daje się odczuć choćby za sprawą modelu jazdy. Dla miłośników tematu największą gratką pozostaje sterowanie przy użyciu widoku z kabiny, kiedy to można się najbardziej wczuć w swoją rolę.

Istotnych zmian doczekała się oprawa graficzna działająca na zupełnie nowym silniku. Uwagę zwraca przede wszystkim dużo większa mapa, na której znajduje się więcej miast do zwiedzania. Autorzy postarali się o odwzorowanie najważniejszych elementów poszczególnych metropolii, dzięki czemu pewne miejsca możemy rozpoznać na pierwszy rzut oka. Poprawiona została także warstwa techniczna – ulepszono cieniowanie i dodano efekty HDR, których zabrakło w poprzedniej części. Całość została zoptymalizowana w taki sposób, aby gra działała także na nieco słabszych komputerach, choć wiąże się to z obniżeniem detali graficznych.


[wymagania]
====================
System operacyjny: Windows XP/Vista/7
Procesor: Core 2 Duo 2.2 GHz,
Pamięć RAM: 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
Karta graficzna.: 512 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
Miejsce na HDD.: 1.2 GB HDD

[instalacja]
====================

Pobierz, zamontuj / wypal, zainstaluj używając klucza:
THWYR-Y553Q-71V7H-L8KLL-4KFXE
opcjonalnie możesz zainstalować patch, również na płycie, graj.
Ocena użytkowników Help
Działa(4) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-04-17 20:26:30 [Aktualizuj]
Marrak58
Marrak58
Napisano: 2013-02-03 15:20
 
Działa...tylko mam problem z tym kodem,wpisałem go wczoraj i wszystko działało...dziś odpalam znowu,w czasie gry wyskakuje okienko "Koniec wersji demonstracyjnej....".Po wpisaniu kodu ponownie pokazuje mi że zły kod =.=
maciekddzpl
maciekddzpl
Napisano: 2013-02-04 19:37
 
To znajdź na necie i wpisz inny tak,
ciężko?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse