Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: U-Boat Battle in the Mediterranean (2006)[PL] [CD] [.mdf]

U-Boat Battle in the Mediterranean (2006)[PL] [CD] [.mdf] torrent
Dodał: Anonimowy
20.10.2012 20:10
Kategoria: Symulatory

Rozmiar: 495.62 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Gatunek: Symulatory, Morskie
Tryb gry: Single player

Nośnik: 1-CD

Instrukcja instalacyjna: Tak
Okładki do gry: Tak
Crack: Tak

Wymagania sprzętowe:
1.4GHz processor/512MB RAM/550MB hard disk space/64MB graphics card
4x CD-ROM drive/Windows 2000/XP/Vista/7

Screeny: http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=5035

Opis gry:
U-Boat: Morze Śródziemne to symulator łodzi podwodnych, a jego akcja rozgrywa się na wodach Morza Śródziemnego i Czarnego w czasach II wojny światowej. Gra jest dodatkiem do gry Silent Hunter III. U-Boat: Morze Śródziemne posiada nowe porty m.in. Taranto i Constanza. Do dyspozycji gracza oddano 44 okręty, w tym Scharnhorst i Gneisenau. Gracz wykonuje misjce oparte na prawdziwych wydarzeniach znanych z historii. U-Boat: Morze Śródziemne posiada szczegółowy tutorial i możliwość uzyskiwania podpowiedzi. W trakcie walki dostępne jest również wsparcie lotnicze.U-Boat: Morze Śródziemne posiada realistyczną oprawę graficzną, w tym między innymi system zniszczeń i dym. Zmniejszona została również widoczność okrętu w nocy i skuteczność radarów.

Instrukcja instalacyjna w dodanym pliku video.
Wymagana instalacja podstawowej gry Silent Hunter III.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-12-17 15:32:06 [Aktualizuj]
Napisano: 26.02.2021 08:07
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse