Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: R.A.W.: Realms of Ancient War (2012) [ENG/RUS] [RePack by Fenixx]

R.A.W.: Realms of Ancient War (2012) [ENG/RUS] [RePack by Fenixx] torrent
Dodał: Anonimowy
13.10.2012 11:11
Kategoria: cRPG

Rozmiar: 804.96 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [2]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
R.A.W.: Realms of Ancient War (2012) [ENG/RUS] [RePack by Fenixx]

RPG akcji, fantasy

Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet
Liczba graczy: 1-2
Nośnik: 1 DVD

Wymagania sprzętowe:
Core 2 Duo 2.5 GHz, 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 512 MB (GeForce 9800 GTX lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP/Vista/7, łącze internetowe

Opis:
R.A.W.: Realms of Ancient War to zręcznościowe RPG inspirowane cyklem Diablo. Jest to produkcja francuskiego studia Wizarbox znanego dotąd głównie z przygodówek, takich jak Gray Matter czy seria So Blonde.

Akcja toczy się w typowej krainie fantasy, pełnej magii oraz zamieszkałej przez wiele dziwnych stworzeń. Przed rozpoczęciem przygód musimy wybrać spośród kilku różnorodnych klas postaci, w tym łotrzyka, wojownika i czarnoksiężnika. R.A.W. to typowe action-rpg, więc zabawa polega głównie na wybijaniu hord wrogów i zbieraniu cennych przedmiotów. Robić to wszystko możemy samotnie lub w trybie kooperacyjnym z jednym innym graczem. Za nasze osiągnięcia nagradzani jesteśmy punktami doświadczenia, które następnie wydajemy na rozwijanie charakterystyk naszej postaci. Jej możliwości bojowe zwiększamy również poprzez zdobywanie lub kupowanie nowego ekwipunku.

W R.A.W.: Realms of Ancient akcja ukazana jest z perspektywy izometrycznej. Gra oferuje około pięćdziesiąt różnorodnych poziomów i każdy z nich wypełniony jest tłumami nieprzyjaciół. Wszystko to przedstawione jest za pomocą atrakcyjnej trójwymiarowej grafiki.

Screeny: http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=212678

Skopiowac plik dll z folderu "ru" z folderu z gra i wkleic go do folderu "en" i przy oknie uruchamiania gdzie mozemy zmieniac rozdzielczosc etc tam zmieniamy jezyk na eng
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(1) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-09-23 10:37:08 [Aktualizuj]
persiok47
persiok47
Napisano: 2012-10-15 15:22
 
nie trybi :/ nie polecam :/
rram1
rram1
Napisano: 2014-02-18 19:05
 
to są żarty?
kolego zrobiłem jak pisałeś gra jest nadal po rosyjsku jedynie okno z rozdzielczością i etc po eng.

nawet poprawiając linike :
zmiana w steam_rld.ini => Language=english nic nie zmienia powoduje nawet raczej że gre wywala na pulpit, nie polecam, temat wstawiony a nie ogarnięty
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse