Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Pimp my ride by Coca Cola Zero S01E04 [TVRip XviD] [PL]

Pimp my ride by Coca Cola Zero S01E04 [TVRip XviD] [PL] torrent
Dodał: premy7
13.09.2012 09:42
Kategoria: Rozrywka

Rozmiar: 228.90 MB
Seed'ów: 1
Leecher'ów: 4
Pobrań: 3

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
W kolejnym odcinku do warsztatu wjedzie kombivan Volkswagen Caddy z 1996 roku, należący do pełnej energii krakowskiej florystki - Moniki Szczęsnej. Udekorowany różowymi motywami samochód, na co dzień służy jej przede wszystkim do pracy w rodzinnej kwiaciarni, zaś w wolnym czasie ? dzięki obszernej i wygodnej pace - zmienia się w miejsce spotkań z przyjaciółmi.

Bart i jego ekipa postarają się spełnić marzenie Moniki i przekształcić ucywilizowany ?dostawczak? w oryginalną kwiaciarnię na kółkach. W tym celu zamontują szklaną ściankę oddzielającą pakę od szoferki i wyposażą auto w akcesoria niezbędne w pracy florysty. Dodatkowo w szoferce pojawi się kamerka, dzięki której Monika będzie mogła obserwować, kto podchodzi do mobilnej kwiaciarni. Ekipa zadba również o walory towarzyskie kwiecistej bryki ? swoje miejsce znajdą w niej: ławka ze stali kwasoodpornej, stół oraz monitor do oglądania filmów.

Czy zmodernizowana, imprezowa wersja kwiaciarni na kółkach przypadnie do gustu Monice i jej przyjaciołom?

Jeśli torrent się spodoba mogę powrzucać pozostałe odcinki.Format: AVI @ 1.196 Kb/s
Długość: 228 MB dla 22 min. 37s
Video #0: MPEG-4 Visual @ 1.058 Kb/s
Rozdziałka: 600 x 480 @ 25.k klatek na sekundę
Audio #0: MPEG Audio @ 128 Kb/s
InfSystem Operacyjny: 2 kanały, 44,1 KHz
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2012-09-13 09:42:34 [Aktualizuj]
Napisano: 05.12.2021 11:36
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse