Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Mega Paka najlepszych dodatków z sieci do The Sims 3 + TS3 Instal Helper Monkey

Mega Paka najlepszych dodatków z sieci do The Sims 3 + TS3 Instal Helper Monkey torrent
Dodał: Bronisz2203
28.08.2012 13:52
Kategoria: Symulatory

Rozmiar: 0.99 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Ta paczka najlepszych dodatków z sieci zawiera Ponad 900 Dodatków Do Gry The Sims 3. A w tym: Dodatki męskie, Dodatki damskie, Fryzury, Kolory włosów, Makijaże, Meble, Okna, Drzwi i wiele więcej. I jeszcze TS3 Instal Helper Monkey ten program instaluje pliki typu package do gry The Sims 3. A wiele dodatków jest w package.

Wymagania:
- The Sims 3
- 1,01 Gb wolnego miejsca na dysku.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-12-27 20:39:48 [Aktualizuj]
Tagi the_sims_3 dodatki sims bronisz2203
Napisano: 26.02.2021 07:37
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse