Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Shin Megami Tensei Persona 3 FES [USA - English - PS2DVD]

Shin Megami Tensei Persona 3 FES [USA - English - PS2DVD] torrent
Dodał: Anonimowy
15.08.2012 16:38
Kategoria: PS2

Rozmiar: 4.28 GB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
developer: Atlus
wydawca: Tecmo Koei Europe
gatunek: RPG
premiera (Eu): 17-10-2008
polonizacja: nie
platforma: PS2

Persona 3 to następna pozycja w sadze, debiutującej jeszcze na pierwszym PlayStation. To klasyczny przedstawiciel gatunku jRPG. Persona 3 rozpoczyna nowy rozdział w historii serii, znaczy to zupełnie nowe postacie i historię niezwiązaną z poprzednimi częściami. To dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy nie grali w poprzednie odsłony.

Bohaterem gry jest siedemnastolatek, właśnie rozpoczynający naukę w nowej szkole. Oczywiście nie przypuszcza, że nowa szkoła będzie miała fundamentalny wpływ na jego życie. Pierwszego dnia nauki zostaje zaatakowany przez Shodow'a, złowrogie monstrum, będące głównym złym w grze. W trakcie walki okazuje się, że nasza postać ma zdolność przywoływania Person, demonów walczących po naszej stronie. Następną rewelacją jest fakt, że doba nie ma 24-ech godzin, a codziennie po północy nadchodzi tak zwany Shadow Time, w którym ludzie zapadają w mocny sen, a demony, chcące pożreć ich dusze, budzą się. Naszym zadaniem jest stawić im czoła. Tak więc, w dzień jesteśmy zwykłymi uczniami, a w nocy przeistaczamy się w łowcę demonów.

Szkolne życie to lekcje, spotkania ze znajomymi, włóczenie się po mieście. Spotkania z resztą naszej drużyny są okazją do podszkolenia ich umiejętności. Czas gry został zaplanowany na cały rok szkolny. Oznacza to, że czekają nas takie wydarzenia jak:egzaminy, szkolne imprezy, choroby itd., co ma bezpośredni wpływ na postacie z drużyny, czasem nie mogą uczestniczyć w walce, bo są chorzy, albo się uczą.

Z kolei noc przeznaczona jest na walkę z pomiotami Shadow'a. Podczas walki przywołuję się Persona, a główny bohater ma moc to łączenia ze sobą Person, aby stworzyć nowe i potężniejsze demony. Możemy również je zdobywać, poprzez zbieranie specjalnych kart. Taka karta umożliwia nam, przywołanie demona dowolną ilość razy.

Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2018-05-21 10:50:03 [Aktualizuj]
Napisano: 16.01.2022 23:53
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse