Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Football European Championship 2012 3rd round Group B Denmark - Germany [1080p.HDTV.TS] [RUSSIAN]

Football European Championship 2012 3rd round Group B Denmark - Germany [1080p.HDTV.TS] [RUSSIAN] torrent
Dodał: Anonimowy
14.08.2012 17:08
Kategoria: Pozostałe

Rozmiar: 7.21 GB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Rok produkcji: 2012
Gatunek: Sport, piłka nożna
Wydano: Rosję, Sport 1 HD
Komentator: Aleksander Tkaczow

O grze: Amazing grupy "B", bo nawet zdobył maksymalną liczbę punktów w dwóch gry zespołowe w Niemczech nie jest gwarantowany sposób na playoffs. W przypadku, gdy Duńczycy wygra w walce bundestim zwycięstwa osuwisko, aw drugim meczu portugalski poradzić sobie z Holendrów, Niemców nie wychodzić z domu. Tak Joachim Levu powinny poważnie rozważyć, czy uwolnić młodzież na pół / backup pracowników. Chociaż, biorąc pod uwagę, że wśród tych "podwójnej" siad Goetze, Royce i Klose, to musimy jeszcze powiedzieć jak silne Niemcy. I potencjalnie, i teraz. Ale podczas gdy drużyna Loew nie jest wyraźnie u szczytu swojej formy. Prasa niemiecka doniosła, że ??zrobiono to celowo. Podobnie jak w playoffs widzowie zobaczą ten bundestim. Ale teraz ten zespół jest bardzo dobry. Hummels maty, na przykład, działa świetnie w obronie, że nie zaobserwowano w meczach dla drużyny narodowej na Euro 2012. Gra z holenderskich Hummels Football pokazał najwyższą klasę. Znakomicie grał i Mario Gomez, który jest u szczytu potęgi piłkarskiej. On ma wielki sezon w "Bavaria" i bundestim jest w zasadzie tak samo jak zespół Monachium. Na początku, że obóz zespół, świetna atmosfera, a nie jest ranny. Tak więc Duńczycy będą mieli niewielkie szanse na sukces w walce z Niemcami.

RedArmy
Data wydania: 18.06.2012

Jakość: HDTV (1080i)
Wideo: AVC, ~ 9365 kbit / s, 1920x1080
Audio: MP2, 2 ch, 128 Kbit / s
Rozmiar: 7,21 GB
Czas: 0:52:55 +00:50:26
Język: Rosyjski
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2021-03-11 19:33:30 [Aktualizuj]
Napisano: 29.05.2022 01:52
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse