Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: FIFA 12 by EA SPORTS [ENG][.apk][ANDROID]

FIFA 12 by EA SPORTS [ENG][.apk][ANDROID] torrent
Dodał: Anonimowy
09.08.2012 12:39
Kategoria: Java

Rozmiar: 13.04 MB
Seed'ów: (?)
Leecher'ów: (?)
Pobrań: (?)

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
FIFA 12 by EA SPORTS


Zaktualizowano: 22.06.2012r
Wersja: 1.3.96
Wymagania: Android
Kategoria: Gry Sportowe
Język: English


Opis
KOCHASZ FUTBOL? GRAJ W FIFA 12!
Zupełnie nowe podejście do Twojego ulubionego sportu! Dzięki odświeżonej grafice i realistycznym animacjom rozgrywane przez Ciebie mecze ożyją na ekranie Twojej komórki.
** Ta gra jest duża objętościowo. Dlatego też radzimy połączyć się z siecią WiFi przed rozpoczęciem pobierania. Obiecujemy, że warto! **

PRAWDZIWI PIŁKARZE, PRAWDZIWE ZESPOŁY, PRAWDZIWE LIGI
Ponad 22 oficjalnie licencjonowane ligi, ponad 500 licencjonowanych zespołów oraz przeszło 15 000 zawodników. Graj u boku gwiazd formatu Kaki, Wayne'a Rooneya, Gerarda Piqué czy Karima Benzemy. Od angielskiej Premiership i hiszpańskiej La Liga po niemiecką Bundesligę ? walcz o dominację we wszystkich ligach i rozgrywaj mecze na 32 autentycznych stadionach.
STADIONOWE SZALEŃSTWO
Poczuj potęgę najbardziej popularnego sportu na świecie z jeszcze większym realizmem. FIFA 12 to najbardziej rozbudowana i najlepiej wyglądająca gra piłkarska w historii. Zakosztuj boiskowych emocji, grając swoimi bohaterami ? w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie.
POKAZOWY DRYBLING
Nowy sposób sterowania pozwala dużo lepiej panować nad piłką. Teraz masz pełne panowanie nad futbolówką przy wykonywaniu rzutów wolnych i karnych. Ponadto możesz poruszać się w dowolnym kierunku oraz wykonywać sztuczki gestami dłoni. Nigdy wcześniej wykonywanie dokładnych podań za plecy obrońców, oddawanie potężnych strzałów, finezyjne wykonywanie rzutów karnych i mijanie przeciwników za pomocą efektownych zwodów nie było tak łatwe!
Piłka nożna to życie! Przeżyj więc najwspanialsze emocje w JEDYNEJ grze na system Android z oficjalną licencją FIFA.e

Instalacja:
1) Skopiuj Plik Apk do Telefonu/Tabletu - Karty Pamięci SD.
2) Przejrzyj SD Za Pośrednictwem Telefonu/Tabletu Korzystając z Eksploratora Plików.
3) Zainstaluj.
4) Uruchom Go i Pozwól Mu Pobrać Niezbędne Pliki.
5) Play !!!

!!! UWAGA - W TORRENCIE WŁĄCZONA OPCJA - INITIAL SEEDING / NIE SEEEDUJESZ NIE POBIERASZ !!!
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-04-07 19:44:29 [Aktualizuj]
Napisano: 24.06.2021 08:53
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse