Jedyny taki katalog polskich torrentów w sieci. Najlepsze torrenty w jednym miejscu.

Korzystanie ze strony jest darmowe. W przeciwieństwie do konkurencji nie kasujemy kont użytkowników bez ich wyraźnej prośby.


Torrent: Pro Beach Soccer PS2

Pro Beach Soccer PS2 torrent
Dodał: Anonimowy
09.08.2012 03:19
Kategoria: PS2

Rozmiar: 312.49 MB
Seed'ów: 0
Leecher'ów: 0
Pobrań: 0

Kondycja:
 


» Komentarze [0]
» Obserwuj
» Zgłoś plik
Pro Beach Soccer to jakby spojrzenie na piłkę nożną z innej strony. Od strony piasku, słońca i kobiet w bikini. Dynamicznych, stojących na wysokim technicznie poziomie spotkań rozgrywanych na względnie małym boisku. Jedna z nielicznych pozycji poświęconych piłce plażowej powstała w studiach firmy PAM Development, odpowiedzialnej m.in. za Top Spin. Wydawcą Pro Beach Soccer jest Wanadoo.

Autorzy przenieśli na ekrany telewizorów blisko trzydzieści reprezentacji narodowych, z których większość jest w pełni licencjonowana. Stało się tak dzięki zaangażowaniu Federacji Plażowej Piłki Kopanej (BSF), która nadzorowała pracę nad grą niemal od pierwszych etapów jej powstawania. Po zasypanych piaskiem boiskach biegają takie dawne sławy prawdziwego futbolu, jak Eric Cantona czy Romario. Oprócz nich w Pro Beach Soccer natrafiamy również na mniej znanych, aczkolwiek ?rdzennych? sportowców uprawiających tę dyscyplinę sportu niemal od urodzenia. Gra jest bardzo dynamiczna, a akcje szybkie i składne. Pełno w nich finezji i techniki na najwyższym poziomie ? przewrotek, wolejów, nożyc, pięknych podań i żonglerki. Niemniej sterowanie jest mało skomplikowane. Autorom udało się znaleźć złoty środek pomiędzy utrudnieniem zabawy a zaaplikowaniem jak największej ilości sztuczek. Te z kolei wykonujemy na jednym z kilkunastu stadionów rozmieszczonych na całym globie (Rio, Marsylia, Bangkok, plaże amerykańskie np. Miami).

Panowie z PAM Development przygotowali kilka trybów zabawy ? mecz towarzyski, tryb Arcade pozwalający rozegrać krótki turniej oraz Pro Beach Soccer Tour. Ostatni z trybów trwa trzy sezony i pozwala ingerować w drużynę bardziej, niż w pozostałych opcjach. Zmiana składu, ustawienia, taktyki ? tym wszystkim zajmuje się gracz. Celem jest mistrzostwo i dodatki w postaci nowych drużyn, strojów oraz stadionów.

Oprawa graficzna spełnia swe zadanie w 100%. Kolorowe stadiony i świetnie animowany piasek współgrają ze zbudowanymi z dużej ilości polygonów piłkarzami. Mecze komentuje obecny na boisku człowiek, pełniący jednocześnie rolę didżeja. Możliwe jest rozegranie spotkania pomiędzy czterema graczami jednocześnie.
Ocena użytkowników Help
Działa(0) | Fake(0) | Nie działa(0) | Wymagane hasło(0) | Wirus(0)
Statystyki seed/leech Ostatnio aktualizowane: 2020-07-01 21:32:38 [Aktualizuj]
Napisano: 07.07.2022 16:06
 
Nikt jeszcze nie skomentował tego torrenta... Może Ty to zrobisz?
Oświadczenie: Pliki prezentowane w katalogu nie znajdują się na serwerach wortalu. Użytkownicy zezwolili na ich udostępnienie. Administrator serwisu BitNova.info oraz właściciel serwera nie może ponieść konsekwencji za to co użytkownicy udostępniają i publikują. Pamiętaj! Nie możesz używać tego serwisu do rozpowszechniania lub ściągania materiałów do których nie masz odpowiednich praw lub licencji. Użytkownicy są odpowiedzialni za przestrzeganie tych zasad.

(Disclaimer: None files presented in the directory aren't hosted on servers vortal. Users allow their release. The administrator of site BitNova.info and owner of the server can not be held responsible for what its users post, or any other actions of its users. You may not use this site to distribute or download any material when you do not have the legal rights to do so. It is your own responsibility to adhere to these terms.)
» Zgłaszanie nadużyć / Abuse